Kalendarium

11-12.12.2017 – Finansujemy MŚP! Programy i instrumenty finansowe UE w Polsce – konferencja/warsztaty

Ministerstwo Rozwoju, Krajowy Punkt Kontaktowy ds. Instrumentów Finansowych Programów Unii Europejskiej oraz Partnerzy serdecznie zapraszają na konferencję i warsztaty dla biznesu pt. „Finansujemy MŚP! Programy i instrumenty finansowe UE w Polsce”, które odbędą się w dn. 11 i 12 grudnia 2017 roku w Warszawie.

Ministerstwo Rozwoju, Krajowy Punkt Kontaktowy ds. Instrumentów Finansowych Programów Unii Europejskiej oraz Partnerzy serdecznie zapraszają na konferencję i warsztaty dla biznesu pt. „Finansujemy MŚP! Programy i instrumenty finansowe UE w Polsce„, które odbędą się w dn. 11 i 12 grudnia 2017 roku w Warszawie:

 – 11 grudnia 2017 r. – konferencja – Ministerstwo Rozwoju, ul. Pl. Trzech Krzyży 3/5, 00-507 Warszawa
– 12 grudnia 2017 r. – warsztaty – Centrum Bankowo – Finansowe Nowy Świat S.A., ul. Nowy Świat 6/12, 00-400 Warszawa

Na konferencji poznają Państwo aktualną, ofertę wsparcia polskich przedsiębiorców na każdym etapie rozwoju firmy w ramach dostępnych narzędzi programów publicznych, w tym przede wszystkim współfinansowanych bezpośrednio przez Unię Europejską. W trakcie konferencji będzie także możliwość indywidualnych konsultacji z ekspertami z instytucji udzielających wsparcia mikro, małym i średnim przedsiębiorcom.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona. Zgłoszenia przyjmowane w kolejności nadsyłania do wyczerpania miejsc. Rejestracji udziału prosimy dokonać poprzez formularz rejestracyjny on-line

W przypadku dodatkowych pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji:
e-mail: programy@kpkUE.gov.pl ,
tel. 22 696 64 95.

Z poważaniem,
Krajowy Punkt Kontaktowy
ds. Instrumentów Finansowych Programów Unii Europejskiej

Tags2017
Udostępnij: