Gorący temat podatku od hipermarketów opisany w tym Newsletterze, może uderzyć w firmy branży biurowej i należy się już zorientować jak się bronić. Stąd ankieta, która przedstawi rzeczywisty stan branży. Zapraszamy do udziału w badaniu.

Gorący temat  podatku od hipermarketów opisany  w tym Biuletynie, może uderzyć w firmy branży biurowej i należy się już zorientować jak się bronić. Stąd ankieta, która przedstawi rzeczywisty stan branży.  Zapraszamy do udziału w badaniu:

 ANKIETA

Celem ankiety jest uzyskanie danych niezbędnych do prac IPBBS w celu poprawy efektywności otoczenia gospodarczego dla przedsiębiorstw branży, w tym wpłynięcia przez Izbę na kierunki nowelizacji ustaw mogących wpłynąć negatywnie na bieżącą działalność.
Jak wiadomo Polska osiągnęła w 2015r. wzrost GDP (dochodu na mieszkańca) w wysokości 3,5% i nadal jest w trajektorii wzrostu gospodarki. Jak wygląda na tle gospodarki efektywność naszej branży?

Ankieta ma za zadanie określić:
1. wielkość i segmenty rynku przedsiębiorstw branży biurowo-szkolnej
2. główne parametry efektywności przedsiębiorstw
3. bariery rozwoju
4. prognozy na rok 2016

Jeżeli jeszcze nie wypełniliście Państwo ankiety, prosimy o wypełnienie jej przez Dyrektora Przedsiębiorstwa. Ankieta jest anonimowa, a jej wyniki po opracowaniu zostaną odesłane zwrotnie na Państwa adres mailowy.
Zapraszamy do udziału w badaniu!

ANKIETA

TagsIPBBS
Udostępnij: