AktualnościArtykuły

Art Suplies Design Award- zgłoszenia do 30 czerwca

Nagroda i konkurs A’ Design Award & Competition została ustanowiona w celu promowania i wyróżniania najlepszych prac projektowych we wszystkich krajach i we wszystkich dyscyplinach kreatywnych. Głównym celem konkursu A’ Design Award & Competition jest stworzenie globalnej świadomości i zrozumienia dla dobrych praktyk i zasad projektowania poprzez uznanie najlepszych projektów we wszystkich krajach i we wszystkich dyscyplinach projektowych. Ostatecznym celem nagród A’ Design Awards jest zachęcanie projektantów, firm i marek na całym świecie do tworzenia doskonałych produktów i projektów, które przynoszą korzyści społeczeństwu. 

Nagrody A’ Art and Stationery Supplies Design Awards są otwarte dla produktów przemysłowych, dostawców materiałów artystycznych, producentów materiałów papierniczych i producentów produktów upominkowych na całym świecie. Projekty, które zostały zaprojektowane w ciągu ostatnich 10 lat, kwalifikują się do udziału.

A’ International Art and Stationery Supplies Design Awards to konkurs dwuetapowy. Udział w pierwszym etapie konkursu jest bezpłatny, projektanci produktów przemysłowych, dostawcy materiałów artystycznych, producenci artykułów papierniczych i producenci produktów upominkowych mogą zarejestrować się w A’ Design Awards, aby przesłać pracę do Art Supplies Awards i uzyskać wstępną ocenę zgłoszenia. Projekty, które przejdą eliminacje, mogą przystąpić do nominacji, ( istnieje symboliczna opłata)

Termin nadsyłania zgłoszeń do konkursu A’ Art and Stationery Supplies Design Awards upływa 30 czerwca 2023 r.

Wyniki zostaną ogłoszone 15 kwietnia 2024 r.

Oto kilka przykładowych projektów, które można zgłosić do A’ Art and Stationery Supplies Design Awards: Długopisy, ołówki, pędzle, papier, kleje, materiały dla artystów, narzędzia nieelektryczne, zszywacze, kleje i inne.

Uczestnicy mogą zarejestrować się na https://competition.adesignaward.com/registration.php

Udostępnij: