AktualnościBiuletyn 07_2021

BIG BUYER skupiony na przyszłości

Największe włoskie targi branży artykułów biurowych i papierniczych, Big Buyer,
rozpoczynają się 10 listopada w Bolonii.

Tematem przewodnim 2021 roku jest „Spojrzenie w przyszłość”, skupiające się na sektorze edukacji, „nowym” miejscu pracy i potencjale gospodarki o obiegu zamkniętym. W ramach trzydniowego wydarzenia odbędzie się szereg konferencji i warsztatów, a 14. edycja Top Design Award zarezerwowana będzie wyłącznie dla sektora biurowego i produktów, które nie tylko łączą design z funkcjonalnością, ale także odpowiadają potrzebom miejsc pracy po pandemii.

Po raz pierwszy na Big Buyer zostanie wręczona nagroda Green Future Award, oparta na dążeniu wystawy do promowania zrównoważonego rozwoju. „Będzie specjalny obszar ekologicznego środowiska i zrównoważonego rozwoju, prezentujący produkty dedykowane rozwojowi gospodarki o obiegu zamkniętym. Zamierzamy przedstawić konkretne pomysły, aby zachęcić do powstania prawdziwie zrównoważonego ekosystemu przemysłowego i dystrybucyjnego w świecie artykułów papierniczych i biurowych. To jest nasze zobowiązanie, a wiele firm już doceniło to – powiedziała założycielka Big Buyer i prezes Mariella Nasi Pfeiffer.

W targach weźmie udział około 250 wystawców włoskich i międzynarodowych, w tym znane marki, takie jak BIC, Stabilo, International Paper, HSM, Avery, Durable, 3L i Pentel. „Pandemia doprowadziła do nieoczekiwanych zmian, z których wiele staje się prawdziwymi szansami. Postęp w technologii i pojawienie się hybrydowej pracy i reorganizacji korporacyjnych skłaniają cały nasz rynek do przeglądu swoich filarów i odkrywania nowych form działalności. Big Buyer 2021 ma na celu wsparcie producentów i dystrybucji w tej trudnej fazie odbudowy i ponownego uruchomienia” – skomentował Pfeiffer.

Big Buyer odbywa się w dniach 10-12 listopada. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź Big Buyer https://www.bigbuyer.info/

 

Udostępnij: