AktualnościBiuletyn 11/2020

Biurowe rewolucje i Biznesowe prezentacje przyciągnęły ponad 100 office managerów

Projekt cyklu webinariów dla office managerów, zorganizowany przez Biurowe Rewolucje i IPBBS przyciągnął ponad 100 office managerów oraz osób odpowiedzialnych za zakupy biurowe w firmie. Podczas spotkań online uczestnicy mogli zgłębić zagadnienia związane z organizacją pracy biura w czasie pandemii, jak również poznać konkretne rozwiązania oferowane przez firmy, wystawiające się podczas Biznesowych Prezentacji. „Wszechobecna niepewność zagościła u nas na dłużej. Nie zawsze będzie nam zatem pisany komfort związany z przystosowaniem firmy do funkcjonowania po zażegnaniu kryzysu. Znacznie bardziej prawdopodobny scenariusz zakłada bowiem, że pandemia jest skłonna nadal towarzyszyć naszej pracy.” – uważa Urszula Rowińska, Biurowe Rewolucje – „Dlatego tak ważne jest, żeby nauczyć się radzenia sobie z tą stresującą zmianą. Aby jednak taka sytuacja mogła mieć miejsce, należy wdrożyć nowe rozwiązania, ułatwiające funkcjonowanie w często nieprzewidywalnej biurowej rzeczywistości.” – dodaje.

Mimo iż spotkania odbywały się o godzinie 10.00, cieszyły się dobrą frekwencją i zaangażowaniem ze strony uczestniczek, co potwierdza, iż poruszana tematyka była dla nich ważna.

„Przygotowując panel merytoryczny i zaplecze wskazówek, kierowałam się nie tylko swoim wieloletnim doświadczeniem, lecz przede wszystkim doświadczeniem moich klientów. Towarzysząc im w tej ciągłej zmianie, jakiej doświadczamy dziś wszyscy rozwijamy organizację pracy, świadomość, zespół, lecz także i siebie. – zdradza Urszula Rowińska – Dziś wszyscy jesteśmy uczniami i potrzeba nam uważności na szczegóły i wsparciu siebie nawzajem.  Wierzę więc, że dzięki wymianie inspiracji, doświadczeń i refleksji budujemy mosty, dzięki którym przetrwamy ten pandemiczny test. Wierzę także, że nasze spotkania wzmocniły i uzbroiły w checklistę wszystkich odpowiedzialnych za organizację administracji i nie tylko. Dziękuję bardzo IPBBS za zaproszenie do projektu i zaufanie. Dziękuje także uczestnikom moich rozmów, firmom: Orplast Fellowes Brands KW Trade, Grupie Zibi, GDD, Trodat GmbH i 3M

Udostępnij: