AktualnościArtykułyBez kategorii

Czerwcowe webinary E- comm z ekspertami PromoTraffic

Z przyjemnością Informujemy, że Izba  nawiązała współpracę z wiodącą firmą w dziedzinie digital marketingu, wspierającą Klientów w rozwoju i budowaniu silnego brandu w środowisku online. 

PromoTraffic to zespół doświadczonych ekspertów w dziedzinie e-commerce, marketingu internetowego, analizy danych i wielu innych obszarów związanych z sukcesem w digitalu.  Współpraca daje nam możliwość przekazania Wam najnowszych trendów, praktycznych wskazówek i strategii, które pomogą osiągnąć lepsze wyniki w e-commerce.

Już dziś zapraszamy na dwa czerwcowe webinary, które będą prowadzone przez naszego gościa specjalnego, Weronikę Bazarnik, Head of Content Marketing & Social Media

Weronika Bazarnik – Head of Content Marketing & Social Media w PromoTraffic. Posiadaczka certyfikatu DIMAQ Professional.

Absolwentka studiów magisterskich – kierunek „Zarządzanie Mediami” na Uniwersytecie Jagiellońskim. Z obszarem digital marketingu związana od ponad 6 lat.W PromoTraffic pracuje niemal 5 lat, przechodząc wszystkie szczeble stanowiskowe – od copywritera po Heada całego obszaru. Do jej głównych obowiązków należy projektowanie strategii na rozwój działu, jej egzekucja oraz wsparcie specjalistów w codziennej pracy. Wierzy, że w marketingu wszystko zaczyna się od dobrego pomysłu, który przy właściwym planie komunikacyjnym, może zawojować rynek. Nie znosi nudy i sztampowego podejścia. Napotykane problemy rozwiązuje od ręki, ponieważ zdaje sobie sprawę, że tylko w ten sposób można iść do przodu.

Prywatnie miłośniczka tańców latynoskich oraz długich spacerów w psim towarzystwie.

Oto szczegóły dotyczące planowanych webinariów:

Webinar: Content Marketing

Data: 13 czerwca

Godzina: 12:00

Miejsce: Platforma ClickMeeting

W trakcie tego webinaru Weronika przedstawi najważniejsze aspekty związane z content marketingiem. Będzie omawiać strategie tworzenia wartościowych treści, które przyciągają uwagę i angażują odbiorców, oraz podzieli się praktycznymi wskazówkami dotyczącymi efektywnego wykorzystania treści w celu zwiększenia sprzedaży i budowania marki.

Webinar: Social Media

Data: 27 czerwca

Godzina: 12:00

Miejsce: Platforma ClickMeeting

Ten webinar poświęcony będzie zagadnieniom związanym z wykorzystaniem mediów społecznościowych w strategii marketingowej. Weronika podzieli się swoją wiedzą na temat efektywnego budowania obecności w mediach społecznościowych, tworzenia zaangażowanej społeczności online i wykorzystywania narzędzi i taktyk, aby osiągnąć sukces w social media.

Oba webinary są niezwykle wartościowe dla wszystkich profesjonalistów z branży e-commerce, marketerów internetowych, właścicieli sklepów online oraz osób zainteresowanych rozwijaniem swoich umiejętności w zakresie content marketingu i mediów społecznościowych.

Na  webinar  możecie  zapisać się już  teraz pisząc na  adres biuro@ipbbs.org.pl

Po zgłoszeniu otrzymacie Państwo dalsze informacje dotyczące dostępu do webinarów na platformie ClickMeeting.

Czerwcowe spotkania z Weroniką będą wprowadzeniem do kolejnych etapów prowadzonych przez ekspertów z PromoTraffic W kolejnych miesiącach skupimy się na:

Lipiec: Analityka i performance, Marketing Automation

Sierpień: SEO, Marketplace

Wrzesień: Synergia online & offline

dostarczając wam wartościowych informacji i praktycznych wskazówek dotyczących kolejnych obszarów związanych z e-commerce i marketingiem internetowym.

Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji, aby zdobyć wiedzę od profesjonalistów i rozwinąć swoje umiejętności w zakresie e-commerce. Czekają na was interesujące prezentacje, praktyczne przykłady oraz możliwość zadawania pytań naszym ekspertom.

Udostępnij: