AktualnościBiuletyn 02/2020

CZŁONKOWIE IPBBS NA TARGACH KIDS’ TIME W KIELCACH

Za nami kolejna jedenasta już edycja Targów Kid’s Time. Dzięki zaufaniu i zaangażowaniu Partnerów, Wystawców i Gości targi te są jednym z najważniejszych wydarzeń branży dziecięcej w Europie i jednym tego typu wydarzeniem w Polsce.

Ponownie goszczono największe światowe autorytety branży m.in. Reyne Rice z  Toy Trend Expert  z USA. Międzynarodowy charakter i wysoki standard wystawy podkreśla także fakt, iż targi KIDS’TIME, jako jedyne w tej branży w Polsce, posiadają certyfikat UFI – Światowego Stowarzyszenia Przemysłu Targowego. „Tworzymy i chcemy rozwijać działalność związaną z targami na światowym poziomie, a takie odznaczenie jest dla nas wielką motywacją i potwierdzeniem,  że nasze starania dają znakomite rezultaty.” – podkreśla Joanna Marcjan, zastępca dyrektora Wydziału Targów.

Na kanwie podpisanego porozumienia, IPBBS został partnerem targów KIDS’ TIME w Kielcach. Dzięki czemu Członkowie Stowarzyszenia zyskali możliwość wystawienia się, na bardzo atrakcyjnych warunkach, na wspólnym stoisku. Zaproszenie przyjęły firmy: Amex, Fellowes, KW Trade, Trodat i Zibi.

„Uczestnictwo w tych targach pokazało nam ogromny potencjał jaki drzemie dla naszych artykułów kreatywnych w sektorze zabawkarskim” – podsumował Michał Matuszczyk z KW Trade – „Mieliśmy możliwość spotkania się z przedstawicielami sieci, jak również udało nam się podpisać umowę z jednym z największych dystrybutorów zabawek w Polsce”.

Stoisko IPBBS odwiedzili kupcy m.in. z Empik.com. Gościliśmy także Floriana Hessa – dyrektora targów Insights-X oraz Annę Talarek – Przedstawiciela targów Insights-X na Polskę. Była to możliwość do kontynuowania rozmów o możliwości utworzenia podobnego stoiska na targach w Norymberdze.

Obszerna relacja będzie opublikowana na łamach najbliższego wydania magazynu Papierniczy Świat (3/2020).

 

Udostępnij: