W grudniu podchwyciliśmy wieloletnią inicjatywę Piotra Piotrowskiego w Inowrocławiu i zrealizowaliśmy jego koncepcję akcji charytatywnej “Zostań Świętym Mikołajem” w całej Polsce. Udało się zaangażować 16 firm, których reprezentanci przekazali prezenty gwiazdkowe do 35 placówek TPD i KOPD dla 796 dzieci

W grudniu podchwyciliśmy wieloletnią inicjatywę Piotra Piotrowskiego w Inowrocławiu i zrealizowaliśmy jego koncepcję akcji charytatywnej  “Zostań Świętym Mikołajem”  w całej Polsce. Udało się zaangażować 16 firm, których reprezentanci przekazali prezenty gwiazdkowe do 35 placówek TPD i KOPD dla 796 dzieci. W akcję było zaangażowane wiele osób, które zbierały pieniądze i produkty, robiły zakupy, pakowały paczki i wręczały dzieciom i pracownikom ośrodków. Realizowaliśmy też przeróżne konkretne zapotrzebowania samych ośrodków.  Szacujemy, że wartość łączna prezentów przekroczyła 100tys. zł. Zgodnie z koncepcją akcji niektórzy z nas występowali w stroju Św. Mikołaja. Bywało, że nasi delegaci płakali razem z dziećmi ze wzruszenia. To była bardzo udana akcja. Było warto i będziemy chcieli ją przeprowadzić w przyszłym roku jeszcze lepiej.

Dziękujemy wszystkim firmom, które włączyły się w tę akcję!

Razem możemy więcej!


Przy okazji akcji dowiedzieliśmy się, że wiele firm pomaga indywidualnie lokalnym placówkom. To oczywiście bardzo dobrze, natomiast celem Izby jest umożliwienie przeniesienia dobrych pomysłów na grunt całej branży. Dlatego prosimy informować Biuro Izby o wszystkich ciekawych inicjatywach.  

Udostępnij: