AktualnościArtykuły

Harmonogram pracy IPBBS w 2023 roku- Zespół IPBBS jest do Waszej dyspozycji.

Aktualnie pracujemy nad wdrożeniem projektów związanych z procesem branżowych certyfikacji, oraz wdrożeniem ogólnobranżowego systemu PIM.

Trwają także przygotowania do XVI FORUM IPBBS, oraz planowanych na rok 2024,

pod patronatem IPBBS ogólnopolskich targów Kids Time & School

Ponieważ celem Izby jest działanie na rzecz branży biurowo- szkolnej, jesteśmy otwarci na wszelkie Wasze pomysły, sugestie, doświadczenia i spostrzeżenia, opinie.

 Jeśli cenicie bezpośrednie rozmowy i kontakt osobisty zapraszamy do odwiedzenia  Biura IPBBS w Markach, ul. Bandurskiego 94

-Prezes Tomasz Świgost – w sprawach statutowych, merytorycznych, certyfikacje , PIM

– Koordynator -Katarzyna Ankikiel – sprawy członkowskie, deklaracje przystąpienia do IPBBS/ IBS, umowy marketingowe, biuletyn, obsługa wydarzeń, partnerstwa, obsługa certyfikacji- kankikiel@ipbbs.org.pl

Od kwietnia Izba wprowadza także możliwość konsultacji branżowych i porad dotyczących całokształtu prowadzenia biznesu. Jeśli szukasz najlepszego rozwiązania dla swojej firmy, skontaktuj się z nami . Postaramy się odnaleźć osobę z branży, która miała podobne potrzeby, już znalazła najlepsze rozwiązanie i wdrożyła je w swojej organizacji.

W miesiącu kwietniu i maju ze względu na liczne spotkania branżowe i związane z nimi wyjazdy, prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny

RAMOWY PLAN DZIAŁAŃ IPBBS ( ROK 2023 )

Poniedziałki, środy, piątki – pracujemy od 9 do 17

Wtorek i czwartki – Biuro Izby zaprasza na spotkania w godzinach 10- 18 – 606 275 424 kankikiel@ipbbs.org.pl

Czwartki – Dyżur Prezesa- w godzinach 10- 18 -sprawy statutowe, certyfikacje, PIM- biuro@ipbbs.org.pl

W każdy drugi czwartek miesiąca , o  godzinie 12 – zapraszamy przedstawicieli branży do udziału w pracach grupy roboczej – PIM I CERTYFIKACJE

 Biuletyn – raz na miesiąc- środa przypadająca w połowie miesiąca

Szkolenia E- comm ( webinar)- raz w miesiącu- prosimy o wskazywanie interesującej Was tematyki z obszaru e- commerce. Skontaktujemy się z ekspertami z danej dziedziny i zaprosimy ich do poprowadzeni a szkolenia online.

Spotkania integracyjne – wyjście do teatr, na koncert, wydarzenia kulturalne, wspólne aktywności sportowe- planowane raz na kwartał -czerwiec, wrzesień, grudzień.

W pozostałych miesiącach proponujemy możliwość spotkań w większej grupie i na neutralnym gruncie- w kawiarni, restauracji, itp.

Zapraszamy do Izby tych, którzy chcą aktywnie działać na rzecz polepszenia warunków funkcjonowania podmiotów z branży biurowo- szkolnej.

Deklaracja przystąpienia:

Składki (IPBBS) – IPBBS

Tomasz Świgost

Katarzyna Ankikiel

Udostępnij: