Aktualności

IPBBS łączy siły z Urszulą Rowińską – BACK TO OFFICE / BIUROWE REWOLUCJE®

Nowy, rozszerzony wymiar modułu biurowego, umownie nazwanego BACK to OFFICE podczas wirtualnych Biznesowych Prezentacji https://backtoschool.ipbbs.org.pl/, organizowanych przez IPBBS, to szansa na promocję ofert wystawców do osób, które decydują o zakupach w firmie.
Wystawcami na wirtualnych kontraktacjach b2b są firmy:
IPBBS stawia nie tylko na nowoczesną formę prezentacji w postaci wirtualnej przestrzeni, gdzie to organizuje, ale zaprasza do współpracy Urszulę Rowińską, która od lat z sukcesem przeprowadza biznesowe rewolucje.
„Po przejściu przez różne etapy kariery zawodowej (od asystentki do managera biura), postanowiłam założyć własną firmę. W swojej pracy staram się uświadamiać, że firmowe procedury powinny być przygotowane dla pracowników, aby mogły z nimi ewaluować. Dzięki temu administracja biurowa jest efektywna, a sekretariat staje się sercem firmy i kluczem do jej sukcesu. Przeprowadzając audyt administracji, zwracam szczególną uwagę na odkrycie „wąskich gardeł” w codziennej pracy pracowników, aby zwiększyć ich efektywność oraz motywację do pracy.” – podkreśla Urszula Rowińska.
Działania promocyjno-edukacyjne, które będą miały miejsce podczas Biznesowych Prezentacji, to połączenie szkolenia z produktami i rozwiązaniami oferowanymi przez wystawców.
„Pierwsza kawa, a czasem druga i trzecia. Przerwa na papierosa, która przeciąga się o kolejnego, bo koleżanka przyszła omówić „biurowy temat”. Lunch z klientem? Oczywiście, nawet jeśli klient w ostatniej chwili odwoła spotkanie, to szkoda nie zjeść w takim miłym miejscu. Poszukiwania zaginionych dokumentów i brak konkretnej listy zadań. Bezcelowość działań, niezorganizowanie, brak planu, brak procedur i „tylko chwilka” scrollowania na Facebooku. W taki sposób firmy tracą duże pieniądze każdego dnia. To właśnie marnowanie czasu przeznaczonego na pracę kosztuje je najwięcej.” – zauważa Urszula Rowińska, dlatego warto dołączyć do grona wystawców i w unikalny, bardzo efektywny sposób dotrzeć i pozyskać nowych odbiorców końcowych.
Tekst źródłowy: https://papierniczyswiat.pl/
Udostępnij: