Aktualności

IPBBS na TARGI EHANDLU- E- Commrce Warsaw Expo

17 października 2023 roku przedstawiciele IPBBS wzięła udział w targach e-handlu w Warszawie. Targi odbywały się w warszawskim Expo XXI.

Targi e-handlu to doskonała okazja do poznania nowych rozwiązań dedykowanych dla specjalistów e-commerce. Dla Izby była to znakomita okazja do poznania nowych rozwiązań, które mogą wesprzeć firmy zdeterminowane w ich drodze do zwiększenia konkurencyjności w obszarze e-commerce. Była to także możliwość nawiązania nowych relacji biznesowych, i poznania nowych rozwiązań z obszaru e-commerce.

Podczas targów Izba wzięła udział w kilkunastu wartościowych spotkaniach z firmami będącymi ekspertami w dziedzinie rozwoju e-commerce, płatności elektronicznych, SEO, ekspansji na nowe rynki. Mieliśmy możłwiość spotkania z twórcami skutecznych kampanii w social mediach, specjalistami programów lojalnościowych oraz przedstawicielami krajowych i światowych marketplace’ów.

Efekty tych spotkań zaowocują wkrótce nowym cyklem webinarów Szkolenia E-comm . orazinspirującymi prelekcjami podczas XVI Forum IPBBS, które zgodnie z sugestiami członków Izby przygotowywane jest na przełom marca i kwietnia. O szczegółach będziemy informować na naszej stronie oraz w biuletynie.

Udostępnij: