AktualnościArtykuły

Izba na tragach eHandlu.

6 kwietnia przedstawiciele IPBBS uczestniczyli w targach eHandlu odbywających się w warszawskim Centrum EXPO XXI.

Wystawa to znakomita przestrzeń na poznanie najnowszych produktów wspierających firmy w sprawnym wdrożeniu rozwiązań dedykowanych dla firm budujących i rozwijających swoje struktury e- commerce.

 To także okazja, by twarzą w twarz porozmawiać z ekspertami odpowiadającymi za integracje systemów i na poznanie ludzi, dzięki którym rośnie wartość sprzedaży.

Myśląc o zbudowaniu sprzedaży online musimy pamiętać o szeregu elementów, których wdrożenie już od początku wpłynie na widoczność i zasięg naszej marki a tym samym na rentowność naszych działań.

Czas to najcenniejsza waluta naszych czasów, a niewykorzystane okazje tylko czekają, aby się zemścić. Zwolennicy teorii efektu motyla doskonale zdają sobie sprawę, że z pozoru niewinnie wyglądający detal może być sprawcą niezwykłego chaosu. Warto więc zaplanować proces rozwoju i znaleźć optymalne rozwiązania pozwalające na nieustanny rozwój, bez niepotrzebnego przepalania budżetu.

Z pewnością po targach, wielu ich uczestników zastanawia się nad rozwiązaniami wykorzystującymi słynny w ostatnich miesiącach Chat GPT na potrzeby budowania treści. działań SEO, re-marketingu, obsługi posprzedażowej czy ratowania porzuconych koszyków. My, z głową pełna nowych pomysłów kontynuujemy rozmowy z wystawcami targów. Jest kilka rozwiązań, jakie moglibyśmy wykorzystać tworząc ogólnobranżowy PIM ( zapraszamy Was do odwiedziny w biurze Izby- w każdy czwartek od 10 do 18 prowadzimy konsultacje dotyczące tego zagadnienia).

 Wybranych wystawców targów eHandel, którzy oferują ciekawe dla naszej branży usługi, zaprosiliśmy także do poprowadzenia kolejnych webinariów w ramach naszego cyklu szkoleń E- comm.Już z wkrótce  do Wasz ych skrzynek  mailowych trafi zaproszenie. Na nasze webinary możecie zapisać się także bezpośrednio na www.ipbbs.org.pl oraz  pisząc na adres biuro@ipbbs.org.pl

Udostępnij: