AktualnościBiuletyn 08/2016Biuletyn IPBBS

KONKURS MEETING PREMIERA 2016 – NIE PRZEGAP! WYŚLIJ ZGŁOSZENIE DO 15.09.2016

Przypominamy także o mijającym 15 września terminie nadsyłania zgłoszeń do tegorocznej edycji konkursu Meeting Premiera. Na Państwa produkty czeka grono powołanych z zewnątrz ekspertów oraz nagrody. Czekamy na Państwa formularze.

Przypominamy także o mijającym 15 września terminie nadsyłania zgłoszeń do tegorocznej edycji konkursu Meeting Premiera. Na Państwa produkty czeka grono powołanych z zewnątrz ekspertów oraz nagrody. Czekamy na Państwa formularze.

Wszystkich uczestników tegorocznego XII Forum IPBBS, reprezentujących branżę biurowo – szkolną, zapraszamy do udziału w konkursie, w którym przyznawane będą nagrody MEETING PREMIERA 2016 za najlepszy produkt będący na rynku maksymalnie 12 miesięcy.

Nagrody będą przyznawane w następujących trzech kategoriach:

 1. Innowacyjność i nowoczesność
 2. Wzornictwo
 3. Potencjał sprzedaży

PRENOMINACJA PRODUKTÓW:

Nadsyłając zgłoszenia, należy pamiętać o poprawnym wypełnieniu formularza,  zawierającego między innymi takie dane jak:
– nominujący (firma, osoba kontaktowa)
– opis produktu
– zdjęcie/a produktu
– kategoria prenominacji (max jeden produkt w każdej z trzech kategorii)
– pełne uzasadnienie nominacji
– oświadczenie, że produkt wchodzi na rynek lub jest na nim maksymalnie 12 miesięcy

Zdobywcy Nagrody „Najlepszy Produkt Meeting Premiera” otrzymują:

 • statuetkę
 • prawo posługiwania się w korespondencji i promocji znakiem i hasłem „Najlepszy Produkt Meeting Premiera 2016”
 • pomoc w promocji produktu

JURY:

Jury tegorocznej edycji konkursu tworzą naukowcy i praktycy specjalizujący się w zagadnieniach zarządzania jakością, towaroznawstwa, marketingu produktów i usług oraz innych dyscyplinach zgodnych z kategoriami produktów ocenianych w Konkursie. W Jury tegorocznej edycji zasiadają m.in.:

Profesor Ksawery Tadeusz Piwocki – Dziekan Wydziału Wzornictwa Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie, Profesor Wyższej Szkoły Sztuki i Projektowania w Łodzi, Dyrektor Programowy Warszawskiej Szkoły Reklamy, Członek Komisji Programów Unijnych przy Ministerstwie Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Biegły sądowy w zakresie grafiki wydawniczej i reklamy

Dr  hab.  Przemysław  Rafał  Tomaszewski   – Od roku 1992 związany z Akademią Sztuk Pięknych w Łodzi, gdzie prowadzi własną pracownię projektowania komunikacji wizualnej, której cechą charakterystyczną jest wielokontekstowe, interdyscyplinarne rozumienie designu. Jego własna twórczość obejmuje wiele obszarów; projekty komunikacji wizualnej, grafiki użytkowej, wzornictwa oraz rysunek.

Uczestnik szeregu konkursowych gremiów oceniających (jury), takich jak np.: Ogólnopolski Konkurs Opakowań PakStar, Krajowy Konkurs Projektów Student PakStar – organizowany przez Instytut Badawczy Opakowań w Warszawie, polska edycja Międzynarodowego Projektu Red Bull Doodle Art  (przewodniczący  jury); Komisja oceniająca wnioski o przyznanie stypendiów naukowych Marszałka Województwa Łódzkiego dla wybitnych młodych naukowców, Komisja   Konkursowa   ds.  oceny   rozpraw   habilitacyjnych i doktorskich oraz prac magisterskich i dyplomowych o Nagrodę Marszałka Województwa.

Jacek Kobielski – Sekretarz Generalny Naczelnej Organizacji Technicznej Federacji Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych

Edward Ruszczyc – absolwent Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie oraz MIAD Milwaukee, Szef agencji Brightness

ZGŁOSZENIA

 • Prosimy o ścisłe przestrzeganie zasad. Zgłoszenia nie spełniające kryteriów, nie będą brane pod uwagę.
 • Regulamin Konkursu i formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie http://forum.ipbbs.org.pl
 • Zgłoszenia należy przesyłać na adres forum@ipbbs.org.pl w tytule maila – KONKURS MEETING PREMIERA
 • Termin nadsyłania zgłoszeń: do dnia 15 września 2016 r.
 • Ogłoszenie ostatecznych wyników oraz wręczenie nagród odbędzie się w trakcie gali wieczornej XII Forum IPBBS w dniu 21.10.2016.

 Zapraszamy do udziału!

Udostępnij: