Aktualności

Konsorcjum Biuro Klub świętuje 20 lat

W dniu 8 września 2023 roku w MCC Mazurkas w Ożarowie odbyło się spotkanie jubileuszowe Konsorcjum Biuro Klub, polskiej firmy zajmującej się zaopatrzeniem biur, na którym obecni byli pracownicy, partnerzy biznesowi, a także przedstawiciele mediów branżowych.

20 lat to mnóstwo czasu, a Konsorcjum Biuro Klub świetnie wykorzystało ten czas. Od 2003 roku firma rozwija się prężnie, oferując swoim klientom szeroki asortyment produktów i usług.

W czasie targów dostawcy zaprezentowali nowości asortymentowe, a pracownicy Konsorcjum Biuro Klub mieli okazję do wymiany doświadczeń z przedstawicielami firm partnerskich.

Sobotni wieczór upłynął pod znakiem uroczystego świętowania, podziękowań, zabawy i integracji.

Podczas uroczystej gali wręczono nagrody partnerom biznesowym, którzy od 20 lat łączą swój biznes z KBK oraz wnieśli szczególny wkład w rozwój Konsorcjum.

Prezes Zarządu Konsorcjum Biuro Klub, Pan Ryszard Szymczak, w swoim wystąpieniu podkreślił, że firma od początku swojego istnienia stawia na relacje, przyjaźnie i zaufanie. To właśnie te wartości pozwoliły firmie na szybki rozwój.

Także dostawcy złożyli na ręce zarządu szereg podziękowań. Okolicznościowa statuetka trafiła także do Biura IPBBS. Konsorcjum Biuro Klub jest firmą wspierającą IPBBS od października 2007 roku.

Dziękujemy za współpracę i zaufanie i życzymy kolejnych dekad silnego, biznesowego wzrostu.

Udostępnij: