Artykuły

Liebchen dołącza do zespołu marketingu lokalnego Fellowes S.A.

01.02.2024 do Zespołu Marketingu Fellowes w Polsce dołączyła Dorota Liebchen obejmując stanowisko Specjalisty ds. Komunikacji i Marketingu Handlowego.

Dorota jest doświadczonym, zorientowanym na wyniki Marketingowcem, z ponad 15-letnim doświadczeniem w zarządzaniu procesem NPD i marketingu produktów. Odpowiadała za tworzenie i wdrażanie strategii produktowych, zarówno w zakresie zarządzania portfelem jak i komunikacji marketingowej. Posiada doświadczenie w zarządzaniu projektami i prowadzeniu zespołów projektowych. Ostatnie 8 lat pracowała jako Category Manager oraz Marketing Manager w Trodat Sp. Z o.o. zdobywając wiedzę i doświadczenie na temat Klientów oraz procesów i mechanizmów działania branży biurowej.

Prywatnie mama dwóch szalonych nastolatków. W czasie wolnym oddająca się jednej z trzech pasji – ultra wycieczkom rowerowym (ostatnio veloTatry, 350 km wokół Tatr), gotowaniu (nic nie uspokaja tak jak to), zgłębianiu tajników mocy ziół i naturoterapii. A na co dzień niepoprawna optymistka, wierząca w ludzi i moc współpracy, zarażająca uśmiechem i pozytywną energią.

Udostępnij: