Artykuły

Martha Stewart zadba o ergonomię, porządek i organizację

Martha Stewart Home, marka znana z eleganckich i funkcjonalnych produktów do domu, wprowadziła na rynek linię artykułów i mebli dla home office. Kolekcja obejmuje wszystko, czego potrzebuja, aby stworzyć wygodne i inspirujące miejsce do pracy w domu, od biurek i krzeseł po akcesoria i oświetlenie.

„Właściwa organizacja jest niezbędna dla produktywności i służy jako inspiracja dla tej starannie zaprojektowanej kolekcji”, mówi Martha. „Każdy mebel i akcesoria w szerokim asortymencie pełnią określoną funkcję w celu utrzymania wyznaczonych obszarów roboczych w porządku i wydajności oraz niezbędnych przedmiotów w zasięgu ręki.”

W kolekcji znajdują się biurka w różnych stylach i rozmiarach, aby dopasować się do każdego wnętrza. Wybrane modele wyposażone są w dodatkowe funkcje, takie jak wbudowane schowki i ładowarki USB. Krzesła są ergonomiczne i zapewniają komfortową pracę przez wiele godzin.

Kolekcja obejmuje również szeroką gamę akcesoriów do biura, takich jak organizery, podkładki pod mysz, lampki biurkowe i pojemniki na przybory papiernicze. Akcesoria są wykonane z wysokiej jakości materiałów i są dostępne w różnych kolorach i wzorach.

Produkty z kolekcji Martha Stewart Home do biura domowego są dostępne w sprzedaży od września 2023 roku. Ceny zaczynają się od około 100 zł za organizer na biurko.

Produkty są sprzedawane poprzez Amazon, Wayfair, Staples, Target i Walmart.

Na podstawie https://www.marthastewart.com/

Udostępnij: