AktualnościArtykułyBez kategorii

Mimar otwiera nowy sklep. „Zabawkowy Raj” to największy sklep z zabawkami i artykułami szkolnymi w Łomży.

Firma MIMAR specjalizuje się w hurtowej sprzedaży artykułów biurowych, szkolnych, materiałów eksploatacyjnych, a także zabawek. Wieloletnie doświadczenie, oraz bogata oferta pozwala na profesjonalną obsługę handlową różnych podmiotów gospodarczych.

Od lat ta zlokalizowana w Ostrowi Mazowieckiej hurtownia działa w ramach Konsorcjum Biuro Klub.
Od ponad dekady prowadzi także sklepy Zabawkowy Raj, zlokalizowane w Łomży i Wyszkowie, w których można kupić zabawki, oraz artykuły szkolne.

W sobotę 4 lutego 2023 lubiany przez mieszkańców Łomży „Zabawkowy Raj” uruchomił swój nowy sklep w lokalizacji, przy ulicy Wyszyńskiego 4, obok Biedronki. Klienci zyskali jeszcze więcej przestrzeni i największy w Łomży wybór zabawek oraz artykułów szkolnych.

To był naprawdę miły i nieco szalony dzień – wspomina otwarcie sklepu w sobotę Agnieszka, kierowniczka w „Zabawkowym Raju”. – Drzwi praktycznie się nie zamykały. Odwiedziło nas sporo stałych klientów, którzy chcieli przekonać się jak wygląda „Zabawkowy Raj” w nowej lokalizacji. Ale widziałam także mnóstwo nowych twarzy. Podczas rozmów klienci doceniali większą przestrzeń i o wiele większy wybór zabawek i artykułów szkolnych. Bardzo nas to cieszy – dodaje.

Sobota w „Zabawkowym Raju” upłynęła pod znakiem dobrej zabawy. Szerokie uśmiechy nie schodziły z twarzy najmłodszych klientów. Na wszystkie dzieci czekały drobne upominki, baloniki, owoce i słodycze. Rodzice mogli w komfortowych warunkach wybierać ulubione zabawki dla swoich pociech. To była także dobra okazja na uzupełnienie potrzebnych do szkoły lub przedszkoli materiałów, jak kredki, farby, bloki i inne, niezbędne do rozwoju kreatywności dzieci akcesoria.


Podoba mi się ta większa przestrzeń, jest więcej miejsca i jeszcze większy wybór, niż poprzednio – doceniał zmiany Pan Łukasz z pobliskiego osiedla. – Znam już obsługę i wiem, że mogę na nich liczyć w kwestii wyboru produktów, zawsze dobrze mi doradzają – dodaje.

„Zabawkowy Raj” to marka dobrze znana mieszkańcom Łomży. Sklep oferuje szeroką gamę produktów, w tym zabawki, klocki LEGO, gry edukacyjne, artykuły szkolne i okolicznościowe. Wśród ulubionych marek są Mattel, Hasbro, Trefl, Dumel, Clementoni, Stabilo, Pilot, St. Majewski, Bambino, Godan, Party Deco, Wader, Bruder.
Źródło: Konsorcjum Biuro Klub- Mimar/ Zabawkowy Raj


Udostępnij: