AktualnościBiuletyn 04/2016Biuletyn IPBBS

NAGRODA DLA EUROPAPIER-IMPAP

Europapier-Impap otrzymał główną nagrodę w konkursie Best In Cloud 2016 organizowanym przez tygodnik Computer World. Wdrożenie telefonii chmurowej zostało określone jako „Najlepsza Chmura w Polsce”.

Europapier-Impap  otrzymał główną nagrodę w konkursie Best In Cloud 2016 organizowanym przez tygodnik Computer World.  Wdrożenie telefonii chmurowej zostało określone jako „Najlepsza Chmura w Polsce”

Europapier kilkakrotnie zredukował koszty utrzymania systemu telekomunikacyjnego oraz znacznie uprościł proces administrowania łącznością. Dodatkowo pracownicy firmy uzyskali dostęp do nowych funkcji takich jak chat czy wewnętrzna poczta głosowa. Rozwiązanie pozwoliło także wyłączyć działy IT z obsługi procesów telekomunikacyjnych w poszczególnych oddziałach, dzięki temu można było wykorzystać wolne zasoby przy innych projektach.  

„Nasza firma od zawsze stawia na innowacyjność i najwyższe standardy Obsługi Klienta a ta nagroda to potwierdzenie naszych starań. Jest to dla nas tym większe wyróżnienie, iż wygraliśmy z wielomilionowymi projektami prowadzonymi przez renomowane polskie Uczelnie Wyższe czy Banki” – mówi Paweł Olszewski, Kierownik IT i Działu Obsługi Klienta, pomysłodawca oraz właściciel projektu.

Celem konkursu Best in Cloud jest wyłonienie firm i organizacji, których dorobek w obszarze zastosowań Cloud Computing wybija się na rynku polskim. ComputerWorld to jeden z największych opiniotwórczych branżowych tygodników IT oraz portal wiedzy o IT w Polsce. ComputerWorld funkcjonuje od 1990 r. i oprócz działalności wydawniczej organizuje również liczne konferencje branżowe, konkursy oraz zestawienie TOP200 największych firm informatycznych w Polsce.

http://www.computerworld.pl/news/404773/Najlepsza.chmura.w.Polsce.html

http://www.cxo.pl/news/404773/Najlepsza.chmura.w.Polsce.html

Udostępnij: