AktualnościBiuletyn 12/2019Kalendarium

Największe spotkanie branży ecommerce w Polsce.

Już 22 i 23 stycznia odbędzie się Marketplace Academy 2020

Jako oficjalny partner wydarzenia mamy ogromną przyjemność zaprosić Was na Marketplace Academy, które odbędzie się już 22-23 stycznia w Warszawie.

Będzie to największa konferencja w Polsce o sprzedaży na Amazonie, eBayu, Real.de oraz innych międzynarodowych platformach sprzedażowych.

Marketplace Academy nie będzie typowym wydarzeniem opartym na krótkich prelekcjach.

Organizator stawia na formułę akademii, opartej o wartościowe treści, strategie oraz gotowe rozwiązania niezbędne do rozpoczęcia sprzedaży międzynarodowej. Wiedzą podzielą się światowej klasy eksperci, m.in. przedstawiciele niemieckiej siedziby Amazon. Podczas wydarzenia poznasz case study polskich firm, które osiągnęły międzynarodowy sukces.

Wydarzenie skierowane jest do wszystkich osób, które odpowiadają za globalną ekspansję w firmach oraz wszystkich zainteresowanych międzynarodową sprzedażą.

Organizatorem konferencji jest firma Nethansa – największy w Polsce zespół ekspertów zajmujący się kompleksowym wsparciem skutecznej sprzedaży na Amazonie. Wydarzenie odbędzie się w multimedialnej przestrzeni warszawskiego Digital Knowledge Village przy ul. Puławskiej.

Dowiedz się więcej oraz zarezerwuj swoje miejsce już dziś: http://marketplaceacademy.eu/.

 

Udostępnij: