AktualnościArtykułyBiuletyn 09/2019Forum IPBBSKalendarium

Poznaj agendę XV Forum IPBBS i zarejestruj się już dziś

IPBBS ogłosiło listę prelegentów, którzy uświetnią XV, jubileuszowe Forum IPBBS. Grono ekspertów poruszy zagadnienia związane z najnowszymi trendami rynkowymi, które wpływają na transformacje branży i kompetencji. Nie zabraknie prezentacji nowych inicjatyw Izby, które pomogą Członkom IPBBS w dalszym rozwoju firm.

Jubileuszowe, XV Forum IPBBS odbędzie się 17. października na stadionie PGE Narodowy. Lokalizacja forum nie jest przypadkowa, bowiem równolegle do spotkania branży biurowo-szkolnej, odbędzie się pierwsza edycja targów KIDS! Trade Show, z którymi IPBBS nawiązał ścisłą współpracę.

Tematyka tegorocznego forum jest związana z transformacjami branży i kompetencji branży-biurowo szkolnej.

Bardzo ważnym blokiem tematycznym będą prelekcje związane z najnowszymi trendami w handlu, zarówno w handlu tradycyjnym, jak i internetowym. Będzie mowa o potencjale platformy Amazon i jak go wykorzystać. Będzie również o budowaniu przewagi rynkowej w handlu tradycyjnym, za pomocą narzędzi marketingu transakcyjnego i analizy danych.

Stawiamy także mocno na tematy związane z kompetencjami zarówno po stronie pracodawcy, jak i pracownika.

XV Forum IPBBS będzie również okazją do podsumowań dotychczasowych działań, ale także do prezentacji nowych inicjatyw, wśród nich wspomniane targi KIDS Trade Show, targi SO! Smart Office, czy partnerstwo w konkursie Świat Przyjazny Dziecku, organizowanym od 18 lat przez Komitet Ochrony Praw Dziecka.

Na zakończenie spotkania, przewidziany jest panel dyskusyjny, który pozwoli na swobodną wypowiedź uczestników i określenie potrzeb i oczekiwań wobec IPBBS na kolejny rok.

Zapraszamy wszystkich do udziału w Forum, dla tych, którzy chcą dołączyć do Izby mamy niespodziankę😊

Szczegóły i link do rejestracji znajdą Państwo na stronie: ipbbs.org.pl

W razie pytań do Państwa dyspozycji pozostaje Sekretarz IPBBS Agata Żarczyńska: forum@ipbbs.org.pl; tel. 730 086 970

Udostępnij: