Artykuły

Projekty Memobe Idea nagrodzone w prestiżowym konkursie

Projekty marki MemoBe IDEA zostały uhonorowane tytułem zwycięzcy oraz wyróżnieniem w międzynarodowym konkursie European Product Design Award (EPDA).

EPDA to prestiżowa nagroda, która została stworzona, aby docenić wysiłki utalentowanych projektantów i zespołów projektowych mających na celu poprawę naszego codziennego życia dzięki praktycznym, przemyślanym i pięknym kreacjom, zaprojektowanym tak, aby rozwiązywać problemy, ułatwiać życie lub po prostu szerzyć radość. Przyznawana jest najlepszym z najlepszych w dziedzinie projektowania produktów, mając na celu promowanie innowacyjnego wzornictwa na świecie.

Współpraca z najlepszymi polskimi projektantami i troska o każdy, najmniejszy szczegół powodują, że nasze produkty są nie tylko funkcjonalne, ale także i piękne. Tworzymy je z najlepszych materiałów, z myślą o długoletnim, intensywnym użytkowaniu w wielu różnych przestrzeniach: w biurze, w domu czy sali szkoleniowej. Cieszymy się, że zostały docenione w prestiżowym konkursie. – mówi Artur Romanowski, Prezes Zarządu Amex Stationery.

Kolekcja EDGE z tytułem zwycięzcy w kategorii WORK (Office) / Office Furniture

EDGE to innowacyjna seria tablic ściennych wyróżniająca się ramą, która jest trzykrotnie cieńsza niż standardowe odpowiedniki. Smukłe profile aluminiowe zostały zaprojektowane w celu maksymalnego wykorzystania powierzchni roboczej tablicy oraz zmniejszenia widoczności połączeń, gdy kilka tablic jest ustawionych obok siebie. Tablice występują w różnych rozmiarach i czterech wersjach powierzchni oferując dużą swobodę konfiguracji.

Kolekcja WOOD wyróżniona w kategorii WORK (Office) / Office Furniture

WOOD emanuje prostotą i szlachetnością naturalnych materiałów. Ramy wykonane są z naturalnego drewna olchowego, pozyskiwanego lokalnie w celu zmniejszenia śladu węglowego. Wertykalny podział obszaru roboczego został zaprojektowany z myślą o funkcjonalności dla osób z niepełnosprawnością. Pięć typów tablic z różnorodnymi powierzchniami można łączyć w zestawy, tworzące spójną, estetyczną całość

O MEMOBE IDEA

Marka MemoBe Idea powstała z inicjatywy Grupy Amex. Grupa od 1983 roku wdraża z sukcesem na rynek marki własne, jak i dystrybuuje marki swoich partnerów z branży produktów piśmienniczych, szkolnych i biurowych. To pierwsza marka własna Amex tworzona w duchu inkluzywności i zrównoważonego rozwoju. To produkty tworzone przez polskich projektantów z biura projektowego Ergodesign, które wprowadza marki na ścieżkę innowacji.

Źródło: Amex Stationary

Udostępnij: