Aktualności

Spotkanie Producentów i Importerów

27 kwietnia 2016 roku w hotelu Golden Tulip w Warszawie, odbyło się pierwsze spotkanie dedykowane producentom i importerom.Spotkanie było bardzo owocne w liczne wnioski i spostrzeżenia. Dziękujemy wszystkim obecnym za cenne uwagi i spostrzeżenia. Cieszymy się, że projekt Izby dotyczący platformy i certyfikacji produktów, spotkał się z Państwa aprobatą i zainteresowaniem.
O terminach spotkań z pozostałymi grupami będziemy informować na bieżąco.

27 kwietnia 2016 roku w hotelu Golden Tulip w Warszawie, odbyło się pierwsze spotkanie dedykowane poszczególnym grupom branżowym, czyli:

  • Producentom i importerom (wprowadzającym produkty na rynek)
  • Dystrybutorom (prowadzącym sprzedaż hurtową)
  • Dealerom sprzedającym do użytkownika (sklepy i biuroserwisy)

Dostrzegając fakt, że każda z grup działających w ramach naszej branży ma nieco odrębne problemy i interesy, zadedykowaliśmy każdej z nich odrębne spotkania.

W pierwszej kolejności zaprosiliśmy producentów i importerów, by z reprezentantami tej grupy wymienić poglądy i porozmawiać o najważniejszych dla nich sprawach. Spotkanie było bardzo owocne w liczne wnioski i spostrzeżenia. Dziękujemy wszystkim obecnym za cenne uwagi i spostrzeżenia. Cieszymy się, że projekt Izby dotyczący platformy i certyfikacji produktów, spotkał się z Państwa aprobatą i zainteresowaniem.

O terminach spotkań z pozostałymi grupami będziemy informować na bieżąco.

 

 

Udostępnij: