AktualnościArtykuły

Szkolenie E-Comm 7- ” Kluczowe aspekty sprzedaży na Allegro”. Ruszyły zapisy na webinar 25 lipca

Zapraszamy do udziału w kolejnym webinarze realizowanym przez IPBBS w ramach cyklu Szkolenia E- comm. Tym razem tematem spotkania będą „Kluczowe aspekty sprzedaży na Allegro – platformie, która ma ponad 45% udziałów w polskim e-handlu”.

Nasz gość specjalny, Wojciech Pelc, Head of Marketplace w PromoTraffic, podzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem w zakresie sprzedaży na Allegro oraz innych platformach typu marketplace. Jego działania opierają się na sprawdzonych strategiach, które skutecznie rozwijają obecność marek na platformach takich jak Empik, eMag, Mall, Amazon i eBay. Jego specjalizacja to zwielokrotnianie zasięgu marek na platformach marketplace poprzez działania z zakresu SEM, SEO i UX.

Podczas webinaru Wojciech skoncentruje się na kluczowych aspektach sprzedaży na Allegro, największej platformie e-handlowej w Polsce. Opowie o znaczeniu różnorodności oferty, optymalizacji listingu, doskonałej obsłudze klienta oraz skutecznej strategii marketingowej.

Dowiesz się, jak efektywnie korzystać z narzędzi Allegro dla sprzedawców, takich jak Smart! czy Allegro Ads, aby zwiększyć widoczność i sprzedaż Twoich produktów. Ponadto, omówi znaczenie opinii i ocen klientów, które stanowią fundament budowania zaufania i lojalności.

Jeśli interesuje Cię rozwijanie sprzedaży online na platformie Allegro i chciałbyś zdobyć wskazówki od eksperta w tej dziedzinie, ten webinar jest dla Ciebie!

Data: 25 lipca 2023

Platforma Clickmeeting

Godzina:12:00

Link do rejestracji : REJESTRACJA

Zapraszamy!

Udostępnij: