AktualnościBiuletyn 06/2018Biuletyn IPBBS

Targi firm polskich w Iranie

Polską Agencja Inwestycji i Handlu delegatura w Teheranie, Ambasada Iranu w Warszawie, Ambasada RP w Teheranie, Izba Gospodarcza Alborz/Teheran oraz wszystkie 37 izb regionalnych i branżowych w Iranie zapraszają firmy z całej Polski do udziału w targach polskich, które odbędą się w Teheranie w dniach 20-25 stycznia 2019.

Targi firm polskich w Iranie

Polską Agencja Inwestycji i Handlu delegatura w Teheranie, Ambasada Iranu w Warszawie, Ambasada RP w  Teheranie, Izba Gospodarcza Alborz/Teheran oraz wszystkie 37 izb  regionalnych i branżowych w Iranie zapraszają firmy z całej Polski do  udziału w targach polskich, które odbędą się w Teheranie w dniach 20-25  stycznia 2019.

Pomimo rozwoju Internetu i możliwości z nim związanych, nadal najbardziej efektywnym sposobem nawiązywania kontaktów gospodarczych są Targi i Wystawy, na których można przedstawić swoje oferty eksportowe. W styczniu zapraszamy firmy polskie do Iranu do promocji w formule polskiej ekspozycjiktóra odbędzie się w znanym Centrum Targowym: Hijab Complex w Teheranie. Na niewielkiej powierzchni 1800m2 przygotowano miejsca dla 53 firm. Organizatorzy zapewniają, że spotkanie pozwoli partnerom irańskim skoncentrować się na jednej konkretnej i kompleksowej ofercie.

„POLAND – IRAN Business and Culture Cooperation„,  ma na celu promocję polskiego biznesu oraz wykreowanie pozytywnego wizerunku Polski w Iranie, będąc okazją dla polskich firm na nawiązanie kontaktów bezpośrednich z partnerami irańskimi tym bardziej, że każda polska firma ma gwarancję reprezentowania swojego segmentu rynku na zasadzie wyłącznościCo to oznacza w praktyce wie każdy prowadzący biznes, gdyż tylko w tej formule osiągnąć można maksymalne efekty biznesowe.

Więcej informacji: http://www.scc.org.pl/CMS/wystawy2019/poland-iran-2019-wystawa.html

Tagstargi
Udostępnij: