AktualnościBiuletyn 03/2020

Targi SO! Smart Office Expo odbędą się w innym terminie

Z uwagi na obecną sytuację, w związku z szybkim, globalnym rozprzestrzenianiem się koronawirusa (COVID-19), oraz wystąpienie oficjalnie potwierdzonych przypadków zachorowań na terenie Polski, w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo Wystawców, Partnerów, jak również osób odwiedzających targi SO! Smart Office Expo, Zarząd Ptak Warsaw Expo sp. z o.o. z siedzibą w Nadarzynie podjął decyzję o zmianie terminu targów.

Należy podkreślić, iż decyzja o zmianie terminu targów SO! Smart Office Expo, choć trudna, została podjęta po konsultacjach z Partnerami, Wystawcami oraz Odwiedzającymi w wyniku wpływających zapytań dotyczących targów, a także mając na względzie komunikaty oraz zalecenia wydawane przez Główny Inspektorat Sanitarny oraz Ministra Zdrowia i jest podyktowana najlepszym interesem wszystkich uczestników targów zarówno z kraju jak i z zagranicy.

Organizatorzy zapewniają, iż dołożą wszelkich starań, aby targi w nowym terminie zostały zorganizowane na najwyższym możliwym poziomie i spełniły oczekiwania przedstawicieli branży oraz Partnerów targów.

Zarząd IPBBS również przychyla się do tej decyzji i wyraża głęboką nadzieję, iż spotka się ze zrozumieniem także z Państwa strony.

Nowy termin targów jest obecnie konsultowany.

 

 

Udostępnij: