AktualnościArtykułyBez kategorii

Tarifold + 3 L = Djois

Nasz świat jest w ciągłym ruchu i stale się zmienia.

Grupa T3L nie pozostaje obojętna rzeczywistości. Dotychczas skupiając w sobie kilka oddzielnych marek takich jak Tarifold i 3L, dziś do swojej 70-letniej historii dopisuje zupełnie nowy rozdział pod tytułem Djois.

Djois to nowa, wyjątkowa marka Grupy. Nowoczesna, krótka i pozytywna. Djois stopniowo w ciągu roku 2023 będzie zastępować wszystkie marki Grupy T3L (Tarifold oraz 3L).

Serce Djois jest zielone. Będąc już dziś pionierem we wprowadzaniu rozwiązań przyjaznych dla środowiska, marka chce zintensyfikować swój rozwój i zaangażowanie w obszarze ekologii.

Djois w odróżnieniu od Tarifold czy 3L zwraca się do swoich klientów w odmienny, bardziej emocjonalny sposób. Jej ambicją jest dostarczenie rozwiązań ludziom aktywnym, ułatwianie osiągania założonych celów i niwelowanie barier tam gdzie się one pojawiają. Pozwala swoim użytkownikom uwalniać kreatywność i motywuje do działania nawet przy najbardziej prozaicznych pracach. Sprawia, że chcesz iść o krok dalej! Dlatego też uzupełnieniem logo Djois są trzy słowa: made to make.

Dystrybutorem marki Djois w Polsce jest Grupa Amex.

Udostępnij: