AktualnościArtykuły

Udany początek sezonu na targach branżowych w Frankfurcie

Zapraszamy do relacji przygotowanej przez Darię M. Kostera Redaktor Naczelną scann.R – Papier, Biuro, Szkoła, Zabawki z branżowych targów w Frankfurcie, które rozpoczęły się pod koniec stycznia br.

Polacy to poziom światowy. Stoiska zaprezentowane podczas targów niczym nie odbiegały od międzynarodowych korporacji.  Naprawdę możemy być dumni z naszych przedstawicieli. Przepiękne wykonanie, innowacyjne rozwiązania graficzne – możemy być dumni z naszych wystawców. Spośród 79 firm z Polski, które zaprezentowały się podczas targów Christmasworld, Paperworld i Creativeworld gro z nich zgłosiło chęć uczestnictwa w konkursie organizowanym przez naszą redakcję we współpracy z Izbą Przedsiębiorców Branży Biurowo-Szkolnej, firmą Leviatan-Poligrafia oraz Przedstawicielstwem Targów Frankfurckich w Polsce. Zdjęcia stoisk, które odwiedziliśmy podczas 3 dni trwania targów zaprezentowane zostały w naszej galerii oraz w mediach społecznościowych, gdzie obecnie trwa głosowanie internautów.

http://www.scanner.com.pl/wiadomosci/ze-swiata/1532-udany-poczatek-sezonu-na-targach-branzowych-we-frankfurcie?hitcount=0

Udostępnij: