AktualnościArtykuły

WE WILL ROCK YOU !!- 15 CZERWCA WYBIERZ SIĘ Z IZBĄ DO TEATRU ROMA.

WE WILL ROCK YOU to brytyjski musical z piosenkami legendarnej grupy QUEEN. Akcja przedstawienia dzieje się w zglobalizowanym świecie przyszłości. Wszystkimi asp-ektami życia na iPlanecie, którą dawniej nazywano Ziemią, rządzi jedna, potężna korporacja. Posiadanie instrumentów muzycznych jest zakazane, muzyka jest bowiem wyrazem absolutnie niepożądanego indywidualizmu. Kilkoro buntowników, którzy w tajemnicy kultywują pamięć o przeszłości, nie chce pogodzić się z taką ponurą egzystencją i podejmuje walkę o wolność, miłość i ROCKA!

Musical WE WILL ROCK YOU po raz pierwszy zaprezentowano na londyńskim West Endzie w roku 2002 i grano go tam nieprzerwanie przez 12 lat. Trafił także do wielu krajów świata – pokazywany był w Australii, Austrii, Brazylii, Belgii, Francji, Hiszpanii, Japonii, Kanadzie, Niemczech, Norwegii, Republice Południowej Afryki, Szwajcarii, Szwecji, USA, na Węgrzech i we Włoszech.

A 15 czerwca możecie obejrzeć go razem z nami w warszawskim teatrze ROMA.

Po zeszłotygodnionej premierze bilety znikały w mgnieniu oka, ale… nam udało się je kupić. Więc jeśli chcesz wysłuchać „I Want To Break Free”, „Radio Ga Ga”, „I Want It All”, „We Are The Champions”, „Bohemian Rhapsody” czy tytułowy numer „We Will Rock You” w musicalowej wersji skontaktuj się z biuro@ipbbs.org.pl lub z Katarzyną Ankikiel – koordynatorem Biura IPBBS.

Żródło : TEATR ROMA

Udostępnij: