XVI Forum Liderów IPBBS

Hotel Barceló, Warszawa

23.11.2023

REJESTRACJA
AGENDA

23 listopada 2023 r. w hotelu Barceló w Warszawie odbędzie się XVI Forum Liderów IPBBS. Wydarzenie w całości poświęcone zostanie współczesnym wyzwaniom przedsiębiorczości, najnowszym trendom w biznesie biurowo-szkolnym oraz problemom skutecznego i efektywnego zarządzania przedsiębiorstwem w przyszłości.


XVI Forum Liderów IPBBS to całodniowa konferencja z udziałem najlepszych praktyków biznesu. Ma ona być platformą wymiany doświadczeń i prezentacji narzędzi służących kreowaniu liderów rynku. To także wieczorne spotkanie, podczas którego po raz pierwszy po pandemicznej przerwie będzie okazja do nieformalnych rozmów, wymiany doświadczeń i networkingu.


FORUM IPBBS to wydarzenie cykliczne, odbywające się raz w roku. Tegoroczna edycja to pierwsze takie spotkanie od 4 lat. Celem FORUM jest wskazywanie szans, zagrożeń, oraz najlepszych praktyk z dziedziny zarządzania firmą z branży artykułów zaopatrzenia biznesowego, a także możliwość czerpania z doświadczenia najbardziej innowacyjnych menedżerów i przedsiębiorców, kierujących się nowoczesnymi standardami i rozwiązaniami biznesowymi.