20 czerwca w Warszawie odbędzie się XVI Forum Liderów IPBBS.


Jubileuszowe XVI Forum to wydarzenie które w całości poświęcone zostanie współczesnym wyzwaniom przedsiębiorczości, najnowszym trendom w biznesie biurowo-szkolnym oraz problemom skutecznego i efektywnego zarządzania przedsiębiorstwem w przyszłości. To całodniowa konferencja z udziałem praktyków biznesu. To platforma wymiany doświadczeń i prezentacji narzędzi służących kreowaniu liderów rynku. To również wieczorne spotkanie, podczas którego będzie okazja do nieformalnych rozmów, wymiany doświadczeń i networkingu. 30 lecie Izby, które przypada w 2024 roku to pretekst do wspomnień jak działała branża na przestrzeni trzech dekad, ale także na spojrzenie na kierunki jej transformacji i rozwoju.

Tegoroczna edycja to pierwsze takie spotkanie od 5 lat. Celem FORUM jest wskazywanie szans, zagrożeń oraz najlepszych praktyk z dziedziny zarządzania firmą z branży artykułów zaopatrzenia biznesowego a także możliwość czerpania z doświadczenia najbardziej innowacyjnych menedżerów i przedsiębiorców, kierujących się nowoczesnymi standardami i rozwiązaniami biznesowymi.


Zobacz jak było:
30 LAT IPBBS - XVI FORUM

Dołącz do nas, aby wziąć udział w wyjątkowym wydarzeniu, które zainspiruje Cię do myślenia o zmianie i do debaty, jednocześnie badając przyszłość branży biurowo-szkolnej oraz artykułów zaopatrzenia biznesowego. 

Zarezerwuj miejsce na branżowe wydarzenie! Czeka Cię dzień pełen inspiracji i debaty, a wieczorem uroczysta kolacja i możliwość wspólnego spotkania w mniej formalnej atmosferze.


CEL FORUM

Łączenie kadry kierowniczej wyższego szczebla ze wszystkich segmentów rynku artykułów biurowo-szkolnych, aby lepiej zrozumieć ciągłe zmiany i przyszłość naszej branży oraz transformację branży biurowej do branży zaopatrzenia biznesu.
Praktyczne wnioski, które umożliwią świadome strategiczne decyzje dotyczące kierunku Twojej firmy. Dowiedz się, jak inni przedstawiciele branży i eksperci branżowi radzą sobie z nadchodzącymi wyzwaniami i możliwościami.

O FORUM IPBBS


Jedyne ogólnopolskie forum kadry kierowniczej wyższego szczebla z branży biurowo-szkolnej oraz artykułów zaopatrzenia biznesowego.
XVI Forum IPBBS to całodniowa konferencja z udziałem najlepszych praktyków biznesu.  Platforma wymiany doświadczeń i prezentacji narzędzi służących kreowaniu liderów rynku. To także wieczorne spotkanie, podczas którego będzie okazja do nieformalnych rozmów, wymiany doświadczeń i networkingu.
Zmienił się sposób w jaki żyjemy, pracujemy i komunikujemy się ze sobą. W biznesie zmienia się podejście do klienta i zarządzanie procesami. Aby wykorzystać szanse, musimy dostosować swój biznes do zmian.


Co czeka Cię na wydarzeniu?


👉Inspiracje - Czerp inspirację i wymieniaj doświadczenia.


👉Raporty i przewidywania - Najnowsze raporty, wnioski i analizy dotyczące branży zaopatrzenia biznesu.


👉Eksperci - Grono doświadczonych specjalistów otwartych na rozmowę.


👉Nowości - Trendy, nowinki a przede wszystkim kierunek rozwoju branży w kraju i na świecie.


👉Strefa partnera - Przyjazna przestrzeń sprzyjająca rozmowom.


👉Wiedza - Case studies i prelekcje pełne konkretnej, merytorycznej wiedzy.


👉Integracja - Wieczorny  bankiet i niespodzianki.


EKSPERCI BRANŻOWI 


Zespół ekspertów, zarówno z branży, jak i spoza niej, zainspiruje Cię do twórczego działania.  Przygotuj się na motywację i wyzwania, gdy wyruszasz w podróż w kierunku większej doskonałości i sukcesu!
BRANŻOWA DEBATA

Wykorzystaj nowe możliwości w branży i zachęcaj do innowacji. Komentuj, odkrywaj nowe perspektywy i współtwórz przyszłość branży biurowo szkolnej i zaopatrzenia biznesu.

GOŚĆ SPECJALNY 


Poprzednie edycje gościły znane osobowości ze świata polityki – Janusza Piechocińskiego, Rafała Trzaskowskiego, Michała Boni. Kto będzie Gościem Specjalnym XVI Jubileuszowego Forum? Przekonajcie się sami już 20 czerwca.  Forum i debatę poprowadzi Maciej Zakrocki.


WIECZORNA KOLACJA

Ciesz się znakomitym jedzeniem i doborowym branżowym towarzystwem. Podtrzymuj przyjaźnie i znajomości i twórz nowe relacje, które mogą wytyczyć nowe biznesowe ścieżki na przyszłość. Poszerz horyzonty, nawiązuj kontakty i twórz niezapomniane doświadczenia. Nie przegap tej okazji!


TRENDY

Dołącz do XVI FORUM IPBBS, aby być o krok przed konkurencją. Skorzystaj z okazji, aby poznać najnowsze trendy i najlepsze praktyki kształtujące globalny krajobraz handlu. Zdobądź świeże spostrzeżenia dzięki różnorodnym sesjom skoncentrowanym na najnowocześniejszych strategiach i innowacyjnych rozwiązaniach.

DOŁĄCZ DO GRONA LIDERÓW

Zainspiruj się spostrzeżeniami Twoich dostawców, klientów i pośredników, oraz firm, które konkurują z Tobą. Ich doświadczenia mogą Cię prowadzić i wspierać, torując Ci drogę do sukcesu.

Wykorzystajmy moc współpracy i osiągnijmy więcej!


AGENDA WYDARZENIA


XVI Forum IPBBS - 20 czerwca w Hotelu Barcelo - Elektrownia Powiśle, Warszawa  

Branża biurowo-szkolna na ścieżce transformacji w poszukiwaniu nowych możliwości rozwoju:

- jak firmy mogą zdyskontować doświadczenia i stać się liderami branży zaopatrzenia biznesu?

- jak przekuć zmianę na szansę?

- jak dostosować strategię sprzedażową do potrzeb współczesnego biznesu? 

- jak budować przewagę konkurencyjną w zdywersyfikowanym otoczeniu? 


Debata: „E-commerce - możliwość czy konieczność? Szansa czy wyzwanie?”


Pracujemy nad szczegółową agendą wydarzenia. Prowadzimy rozmowy partnerami i ekspertami w różnych dziedzinach, aby zapewnić najbardziej aktualne i praktyczne treści dla naszych uczestników. Zachęcamy do śledzenia aktualizacji i obiecujemy, że będzie to wydarzenie, którego nie można przegapić!


Poprzednie edycje gościły znane osobowości ze świata polityki – Janusza Piechocińskiego, Rafała Trzaskowskiego, Michała Boni. Kto będzie Gościem Specjalnym XVI Jubileuszowego Forum? Przekonajcie się sami już 20 czerwca.  Forum i debatę poprowadzi Maciej ZakrockiWYSTĄPIĄ:


Tomasz Świgost

Grzegorz Maliszewski

Adam Abramowicz

Piotr Szymczyk

Wiesław Kozanecki

Dariusz Brzeziński
DOŁĄCZ JUŻ DZIŚ

Chcesz się zaangażować lub dostrzegasz ważne dla branży tematy, które powinniśmy omówić, skontaktuj się z nami.


ZAREZERWUJ MIEJSCE

Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego czas rejestracji ma znaczenie. Do końca lutego NAJELPSZE warunki udziału w konferencji i bankiecie, zarówno dla firm zrzeszonych jak i dla pozostałych uczestników.


FORMULARZ REZERWACJI
ZOSTAŃ PARTNEREM XVI FORUM IPBBS


Zyskaj bogaty pakiet świadczeń online i offline, wsparcie naszych patronów medialnych oraz bogaty pakiet działań wizerunkowych w czasie wydarzenia.PAKIETYPatronat honorowy:


Patroni medialni: