AktualnościArtykuły

Wyjątkowa edycja limitowana – kredki Faber-Castell Zamek Królewski na Wawelu

JEDYNE TAKIE KREDKI

Dzięki współpracy Amex Stationery Sp. z o.o., wyłącznego dystrybutora marki Faber-Castell w Polsce z Zamkiem Królewskim na Wawelu, powstała prawdziwie limitowana kolekcja najpopularniejszych, klasycznych kredek „zamek” z ilustracją Wawelu wykonaną przez Berenikę Kołomycką, cenioną polską rysowniczkę, znaną z serii komiksów dla dzieci „Malutki Lisek i Wielki Dzik”.

Kredki dostępne są w dwóch zestawach 12 i 24 kolorów. Każde opakowanie kryje również trzy kredki dwustronne, co zapewnia aż 6 dodatkowych kolorów. Dla edycji wawelskiej został przygotowany dedykowany display, w którym poza kredkami (20×12 kol. i 20×24 kol.) znajduje się 40 książeczek z kolorowankami i krakowskimi legendami. To idealny dodatek, który pobudzi wyobraźnię i zachęci do odkrywania nie tylko artystycznego talentu, ale także fascynujących opowieści o Krakowie.

AMEX STATIONERY SP. Z O.O. WSPIERA DZIAŁANIA OŚWIATOWO-EDUKACYJNE ZAMKU KRÓLEWSKIEGO NA WAWELU

Amex od 2014 roku z dumą wspiera szereg akcji, warsztatów i konkursów, które Zamek organizuje dla dzieci i młodzieży z Krakowa i okolic.

ZAMEK KRÓLEWSKI NA WAWELU SERCE POLSKIEJ TOŻSAMOŚCI

Historia sięgająca XI wieku, wielokrotnie przebudowywany, pełnił funkcję siedziby polskich królów i kolebki naszej kultury. Zamek Królewski na Wawelu jest dzisiaj jedną z najlepiej rozpoznawalnych polskich budowli, a jego bramy przekracza co roku prawie 2 miliony turystów z całego świata.

FABER-CASTELL – JEDNA Z NAJSTARSZYCH MAREK NA ŚWIECIE

Założona w 1761 roku ma swoich reprezentantów w 120-tu krajach i pozostaje od 8 pokoleń w rękach tej samej rodziny. Faber-Castell jest jednym z największych producentów, najwyższej jakości produktów do pisania, rysowania oraz malowania na świecie. Co roku sprzedaje ponad 2 miliardy ołówków i kredek!

Źródło ; AMEX Stationery

Udostępnij: