AktualnościBiuletyn 07/2016Biuletyn IPBBSForum IPBBS

XII FORUM IPBBS – DOŁĄCZ DO PARTNERÓW I SPONSORÓW

Zapraszamy Państwa do wyboru jednego z pakietów przygotowanych dla sponsorów i partnerów tegorocznego XII Forum IPBBS, w tym pakietu dedykowanego tylko Członkom IPBBS/IBS (warunki specjalne).

Zapraszamy Państwa do wyboru jednego z pakietów przygotowanych dla sponsorów i partnerów tegorocznego XII Forum IPBBS, w tym pakietu dedykowanego tylko Członkom IPBBS/IBS (warunki specjalne).

Chcąc w zamian oferować Państwu jak najwięcej możliwości promocji Państwa logo na reklamach dotyczących Forum, prosimy o szybkie zgłoszenia.

W tym roku, zaproszenie na Forum IPBBS będzie kierowane wieloma kanałami informacyjnymi, w tym za pośrednictwem nie tylko prasy branżowej, ale także podczas lokalnych targów branżowych oraz organizacji, które wspierają w tym roku nasze przedsięwzięcie.  Nośność reklamy zwiększy się więc znacząco, dlatego zachęcamy Państwa serdecznie do skorzystania z tej formy promocji. 

Aby zobrazować skalę odbiorców,  przytaczamy kilka przykładów poniżej.

Promując wzajemne inicjatywy, informacja  i zaproszenie do udziału w  XII Forum IPBBS  trafiło już do 2 500 subskrybentów Newslettera Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach organizatora VI Europejskiego Kongresu Gospodarczego Małych i Średnich Przedsiębiorstw)  oraz do 450 firm członkowskich, a informacja o wydarzeniu została zamieszczona na  www.rig.katowice.pl w zakładce „patronaty” .

Dzięki zawiązanej współpracy z Magazynem  Businesswoman & life , informacje o Forum będą zamieszczane na portalu (na którym rejestrowane jest  160 000 wizyt, z czego 75 000 unikalnych użytkowników) oraz na fanpage Biznes w kobiecym stylu  (blisko 20 000 fanów).

Trwają także rozmowy z Harvard Business Review oraz Instytutem ICAN, więc mamy nadzieję, że kolejne możliwości pojawią się wkrótce.

Wszystkich zainteresowanych promocją swojej firmy, zapraszamy do kontaktu na adres forum@ipbbs.org.pl

Zapraszamy!

WSPÓŁPRACA SPONSORINGOWA XII Forum IPBBS – pakiety 

TagsIPBBS
Udostępnij: