Aktualności

XIII FORUM IPBBS – RELACJA

RELACJA Z XIII FORUM IPBBS

Współpraca, integracja, wiedza i wymiana doświadczeń – te wszystkie elementy w kontekście branży, muszą tworzyć wyraźną całość i o tym głównie była mowa podczas XIII FORUM IPBBS.
Współpraca – być może to trudna rzecz, ale tego trzeba się nauczyć i trzeba tego chcieć. Potrzeba nam więcej optymizmu i pozytywnego natchnienia – patrząc przede wszystkim na rynek, głównie ten bardziej rozwinięty.

 

Bo przecież wszędzie są firmy, którym się udaje i tym, którym wiedzie się gorzej. Korzystajmy z wiedzy i doświadczeń firm i grup, którym się udaje. Dużo z nich chętnie podzieli się swoimi doświadczeniami – już to robią, to był główny obszar poszukiwań IPBBS w tym roku. Dlatego apelujemy – współpracujmy, twórzmy przyszłość branży razem! Jesteśmy gotowi w ramach Izby poszczególne tematy rozwijać
w mniejszych zespołach, np. we współpracy z obecnymi na Forum firmami doradczymi, takimi jak Grant Thorton, Simon & Kucher czy innymi. Jeśli jest potrzeba, mamy miejsce gdzie w ramach działania Izby możemy organizować dedykowane warsztaty, szkolenia, etc. Wystarczy się do nas zwrócić.

 

Rozmowa raz w roku, nawet najbardziej udane Forum, to za mało, aby ze sobą na prawdę współpracować, czy w ogóle móc rozmawiać o przyszłości branży. Musimy być w stałym kontakcie,
głos z firm, interakcja są niezbędne w naszej misji. Nadal robimy za mało, ale chcemy to zmienić
– bez Was się nie uda, to nasz wspólny interes.

 

Na pewno warto w jakikolwiek sposób komentować, to co robimy, co promujemy, wystarczy napisać, choćby bezpośrednio do mnie czy zadzwonić – kontakt do mnie i Izby jest ogólnie dostępny, korzystajcie! Będziemy Was wspierać, mediować, szukać fachowych konsultacji i nowych rozwiązań, otwierać wszystkie możliwe drzwi, bo to właśnie jest naszą misją!

 

TOMASZ ŚWIGOST

Prezes IPBBS

KONKUR MEETING PREMIERA – ROZDANIE NAGRÓD

Udostępnij: