AktualnościArtykułyForum IPBBSKalendarium

XV FORUM IPBBS – 17 X 2019 r. – TRANSFORMACJA BRANŻY I KOMPETENCJI

 

XV FORUM Izby Przedsiębiorców Branży Biurowo – Szkolnej odbędzie się 17 października 2019 r. na PGE Narodowym w Warszawie pod tytułem TRANSFORMACJA BRANŻY I KOMPETENCJI – Nowe kompetencje źródłem przewagi rynkowej.

W wyniku nawiązania współpracy IPBBS z IC Events jubileuszowe forum będzie  jednym z najważniejszych wydarzeń podczas targów Targów Kids Trade Show. Taka sytuacja ma miejsce po raz pierwszy w historii,             w nawiązaniu do przełomowej decyzji Izby o zmianie formuły organizacyjnej, której efektem jest dążenie do uzyskania korzyści ze wspólnych przedsięwzięć z wykorzystaniem efektu skali. Wspólnym celem Organizatorów Targów Kids Trade Show oraz IPBBS są działania w zakresie promocji najlepszych praktyk, rozwoju sprzedaży, podnoszenia jakości produktów i usług oraz wsparcia produkcji krajowej i jej eksportu. W ramach współpracy, została przygotowana specjalna oferta wystawiennicza i reklamowa dla członków Izby.

Wśród licznych korzyści udziału przeważają:

– możliwość pozyskania nowych kontrahentów nie tylko z branży biurowo-szkolnej, ale także z branży dziecięcej wzbogaconej o ofertę artykułów kreatywnych;

– atrakcyjne miejsce oraz termin targów, sprzyjający składaniom ostatnich zamówień przedświątecznych

– wsparcie networkingowe i merytoryczne

– dostęp do wiedzy na temat prowadzenia własnej działalności w zakresie e-commerce, sprzedaży i marketingu

– szeroki pakiet działań promocyjnych

Więcej informacji o Kids Trade Show dostępne na stronie: https://kidstradeshow.pl/

Targi Kids Trade Show to najbardziej inspirujące biznesowe spotkanie przedsiębiorców i czołowych przedstawicieli firm wszystkich sektorów branży dziecięcej i biurowo-szkolnej.

Wydarzenie powstało w odpowiedzi na zapotrzebowanie branży na spotkanie biznesowe w II połowie roku.

Wśród odwiedzających będą obecni przedstawiciele Oświaty (szkoły, przedszkola, żłobki, biblioteki a także Rady Rodziców), hurtowni, dystrybutorów, sklepów stacjonarnych i internetowych z artykułami dziecięcymi, papierniczymi, piśmienniczymi i kreatywnymi.

Organizatorem targów jest International Center of Events – najprężniej rozwijający się organizator branży targowo – konferencyjnej w Polsce. Na podstawie doświadczenia wyniesionego z projektów, które osiągnęły wielki sukces (m. in. Franczyza EXPO, National Sales Congress, Outsourcing EXPO, Międzynarodowe Targi Branży Fitness & Wellness FIWE), IC Events zadbało o agendę gwarantującą imponującą liczbę odwiedzających biznesowych.

Wśród wydarzeń towarzyszących znajdzie się moderowana strefa Networkingowa wspierana przez Business Matching, konferencja edukacyjna z zakresu sprzedaży, marketingu i e-commerce, sesje warsztatowe, panele dyskusyjne, strefa doradztwa oraz rozdanie nagród Kids Awards.

 

 

Udostępnij: