AktualnościBiuletyn 08/2019Biuletyn IPBBSForum IPBBS

XV FORUM IPBBS – Zapraszamy do rejestracji i współpracy

XV FORUM IPBBS – Zapraszamy do rejestracji i współpracy

Forum IPBBS jest najważniejszym wydarzeniem branży biurowo-szkolnej w Polsce oraz doskonałą platformą do dyskusji nad najistotniejszymi problemami naszego sektora. Przygotowujemy obecnie piętnastą, jubileuszową edycję. Wsłuchując się w Państwa głosy, tematem przewodnim będzie „Transformacje branży i kompetencji. Nowe kompetencje źródłem przewagi rynkowej”.

Do uczestnictwa zaprosiliśmy cenionych ekspertów z obszaru zarządzania kadrami, którzy przedstawią najnowsze badania, trendy i tendencje, jakie możemy zaobserwować w związku z coraz bardziej odczuwalnymi brakami kandydatów do pracy, coraz trudniejszym pozyskiwaniem nowych talentów, czy też utrzymaniem pracowników w firmie.

Prowadzenie firmy w dobie kolejnej rewolucji przemysłowej wymaga całkowitej zmiany podejścia. Przełomowe zmiany społeczne, polityczne i gospodarcze wymagają od pracodawców reorientacji: pracownik musi stać się centrum strategii biznesowej.

Gdzie, dlaczego i jak należy wprowadzać zmiany? Czy firmy są gotowe do odpowiedzi na trendy jakie można zauważyć w obszarze zarządzania kapitałem ludzkim? Czy warto rozważać alternatywne rozwiązania kadrowe? Rewolucja przemysłowa to także pojawienie się zapotrzebowania na nowe kompetencje czy edukacje, czy rynek pracy jest w stanie na nie odpowiedzieć?

Na te i inne pytania będziemy szukali odpowiedzi wraz z ekspertami, jak również w formie panelu dyskusyjnego na bazie doświadczeń firmowych. Mamy nadzieję na sformułowanie wniosków i pomysłów, które  będą stanowić wsparcie dla naszych Członków w tym obszarze i które będą bazą do podejmowania dalszych działań przez IPBBS. Przykładem może być wypracowanie programów edukacyjno-szkoleniowych, systemu certyfikacji kompetencji czy rozwiązań prawnych, etc.

XV Forum IPBBS będzie wyjątkowe także z innego względu. Wydarzenie, w wyniku nawiązania współpracy IPBBS z IC Events, odbywać się będzie w czasie trwania targów Kids! Trade Show.
Po raz pierwszy w historii, Forum otwiera się na nową formułę organizacyjną, która ma zapewnić uczestnikom nie tyko możliwość wymiany doświadczeń i poglądów w gronie firm uczestniczących w Forum, ale także nawiązania nowych relacji biznesowych. Pomoże w tym program networkingowy zaoferowany przez IC Events.

Wspólnym celem IPBBS oraz organizatorów targów Kids! Trade Show są działania w zakresie promocji najlepszych praktyk, rozwoju sprzedaży, podnoszenia jakości produktów i usług oraz wsparcia produkcji krajowej i jej eksportu. W ramach współpracy, została przygotowana specjalna oferta wystawiennicza i reklamowa dla członków Izby.

Zapraszamy do przesyłania uwag, sugestii i opinii, a także współpracy przy organizacji XV Forum IPBBS.

Prosimy o kontakt z Sekretarzem IPBBS, Agatą Żarczyńską: biuro@ipbbs.org.pl; tel. 730 086 970

Rejestracja od 30 sierpnia br. na stronie: ipbbs.org.pl

Udostępnij: