AktualnościArtykuły

Za nami wspólny wieczór w Operze Narodowej.

Nie od dziś wiadomo, że wyjścia integracyjne mają korzystny wpływ na funkcjonowanie każdej organizacji. Spędzanie wspólnego czasu zacieśnia relacje między kontrahentami i pracownikami i zmniejsza na co dzień typowo służbowy dystans. Wyjścia integracyjne kojarzą się przede wszystkim ze wspólnym wyjazdem, uczestniczeniem w grach zespołowych, takich jak kręgle, paintball czy też escape room, wyjazdami do hotelu połączonymi z konferencją oraz wspólną imprezą. Pandemia zatrzymała te aktywności, jednak wraz z jej wyciszeniem wraca potrzeba do wspólnych wyjść, spotkań i wyjazdów.

Przez wiele lat Członkowie mogli uczestniczyć we wspólnych wyjazdach na narty, turniejach tenisowych, regatach, rajdach terenowych oraz w największym wydarzeniu- FORUM IPBBS.

Pandemia zatrzymała te aktywności, jednak wraz z jej wyciszeniem wraca potrzeba do wspólnych wyjść, spotkań i wyjazdów.

Izba podtrzymuje tą tradycję. Listopadowe wyjście do Teatru Kamienica było pierwszym krokiem, by powrócić do tradycji wspólnych nieformalnych spotkań.

17 marca 2023 spotkaliśmy się w trzydziestoosobowej grupie Członków i Sympatyków IPBBS w Teatrze wielkim Operze Narodowej , by wspólnie obejrzeć fenomenalną interpretację opery Pucciniego „TOSCA”.

Dzięki wspólnie obejrzanemu spektaklowi pojawia się przestrzeń na poznanie nowych osób, swobodną dyskusję, a przeżywane razem emocje zmniejszyły dystans między uczestnikami oraz sprzyjały nawiązywaniu bliższych, przyjacielskich i pełnych żartów relacji.

Możemy Wam zdradzić, że uczestnicy naszego spotkania zgłosili inicjatywę, by niedalekiej przyszłości spotkać się ponownie w jeszcze liczniejszym gronie.

Zapraszamy do dołączenia do nas oraz do nasyłania Waszych propozycji na wspólne IPBBS- owe spędzenie czasu. Z przyjemnością zajmiemy się organizacją kolejnego wyjścia.

Propozycję miejsc, wydarzeń i dogodnych terminów prosimy przesyłać na:

kankikiel@ipbbs.pl

Udostępnij: