Aktualności

Zapraszamy Firmy Rodzinne!

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa na najważniejsze wydarzenie dla firm rodzinnych w 2016 roku – III Międzynarodowy Kongres Firm Rodzinnych „Między tradycją a innowacją” 18-19 kwietnia w Poznaniu spotkają Państwo ekspertów z dziedziny przedsiębiorczości rodzinnej w jednym miejscu. UWAGA! Dla Członków IPBBS 10 % rabatu – prosimy o kontakt z biurem Izby w celu uzyskania hasła.
W trakcie Kongresu odbędzie się również Gala Wieczorna, podczas której wyróżnimy FIRMĘ RODZINNĄ ROKU.
Może to Twoja firma zasługuje na to miano! Jeśli jesteś firmą, która dba o swoich pracowników, środowisko naturalne i przykłada dużą wagę do jakości wykonywanych usług i relacji z klientami – ZGŁOŚ SIĘ DO KONKURSU! (zgłoszenia przyjmowane są do 25 marca). To wydarzenie, na którym WARTO BYĆ i nie może Ciebie zabraknąć!
Kontakt III Międzynarodowy Kongres Firm Rodzinnych: kongres@ibrpolska.pl
Kontakt Firma Rodzinna Roku: konkurs@firmarodzinnaroku.pl

Zapraszamy Firmy Rodzinne do wzięcia udziału w dwóch ważnych wydarzeniach!

III Międzynarodowy Kongres Firm Rodzinnych w Poznaniu

Firma Rodzinna Roku – kreator odpowiedzialności biznesowej i społecznej

 W trakcie Międzynarodowego Kongresu Firm Rodzinnych spotkacie Państwo ekspertów zarządzania strategicznego w firmach rodzinnych: dr Adriannę Lewandowską, prof. Petera Maya, czy też Lothara Kuhlsa. Wydarzenie od kilku lat gromadzi przedstawicieli rodzinnych biznesów. W tym roku wśród prelegentów m.in.:

  • Zbigniew Inglot (INGLOT),
  • Solange Olszewska (Solaris Bus & Coach),
  • Sofie Winkhaus (WINKHAUS),
  • Jacek i Andrzej Santorscy (Grupa Values_),
  • Izabella Wałkowska (Plastwil),
  • Ryszard i Eryk Wtorkowscy (LUG Light Factory).

Podczas Kongresu uczestnicy dowiedzą się, gdzie szukać innowacji, przekonają się, że warto zaufać sukcesorowi i wdrażać jego nowatorskie pomysły oraz poznają rozwiązania profesjonalizujące rodzinny biznes i rodzinę biznesową! Okazja do wymiany wiedzy i doświadczeń będzie podczas wystąpień, paneli dyskusyjnych oraz rozmów kuluarowych, a także podczas wieczornego bankietu.

Międzynarodowy Kongres Firm Rodzinnych – 18-19 kwietnia, IBB Andersia Hotel w Poznaniu

ZAPISZ SIĘ

Dla Członków IPBBS 10% zniżka – prosimy o kontakt z biurem IPBBS w celu uzyskania hasła

W trakcie Gali Wieczornej, 18 kwietnia, przyznamy również nagrodę Firmy Rodzinnej Roku 2016 – kreatora odpowiedzialności biznesowej i społecznej. Tę prestiżową nagrodę może otrzymać również Twoja firma! Zgłoś się do konkursu – wypełnij krótką ankietę on-line, w której pokażesz nam, że dbasz o rozwój swoich pracowników, interesy klientów, a także środowisko, w którym funkcjonujesz.

Więcej informacji o konkursie: www.firmarodzinnaroku.pl

ZGŁOŚ FIRMĘ DO KONKURSU FIRMA RODZINNA ROKU

Udostępnij: