AktualnościBiuletyn 07/2016Biuletyn IPBBSForum IPBBS

ZAPROSZENIE DO UDZIAŁU W XII FORUM IPBBS

Szanowni Państwo! Drodzy Członkowie!

Z wielką radością kieruję na Wasze ręce niniejsze zaproszenie do udziału i współtworzenia tegorocznego, XII Forum IPBBS, które odbędzie się 21 października 2016 r w hotelu Mercure w Warszawie (ul. Złota 48/54). Głęboko wierzę, że po dotychczasowych zapowiedziach większość z Was zarezerwowała ten dzień w swoich kalendarzach.

 Zaproszenie do udziału w XII FORUM IPBBS _list Prezesa IPBBS 

Szanowni Państwo! Drodzy Członkowie!

Z wielką radością kieruję na Wasze ręce niniejsze zaproszenie do udziału i współtworzenia tegorocznego, XII Forum IPBBS, które odbędzie się 21 października 2016 r w hotelu Mercure w Warszawie (ul. Złota 48/54). Głęboko wierzę, że po dotychczasowych zapowiedziach większość z Was zarezerwowała ten dzień w swoich kalendarzach.

Tak niedawno komentowaliśmy XI tą edycję, a za chwilę minie rok od naszego ostatniego spotkania w tak licznym gronie.  Kierując na Wasze ręce to zaproszenie, zwracam się z prośbą o to, by Wasze zaangażowanie i obecność potwierdziła, że dotychczasowe  i przyszłe działania przywracają świetność naszej organizacji. Od końca 2015 roku konsekwentnie realizujemy bowiem postawione cele i projekty, dokładając starań, aby każdego dnia zwiększać korzyści wynikające z Członkostwa i powiększać nasze grono.

Organizacja Forum jest jednym ze sztandarowych działań Izby, które mimo licznych trudności postanowiliśmy kontynuować. Umocnieni pozytywnymi opiniami i Państwa zadowoleniem z trafności tematów poruszonych w minionej edycji, również w tym roku postaramy się wspólnie omówić zachodzące zmiany i pokazać ciekawe rozwiązania przedstawione przez zaproszonych prelegentów. Zeszłoroczny sukces i długo wybrzmiewające echo Państwa pozytywnych komentarzy, utwierdziło nas w przekonaniu, że spotkanie branży i wspólne dyskusje rozmowa na ważne tematy, są nam wszystkim ogromnie potrzebne. Dlatego też, chcąc rozmawiać o rzeczach ważnych także w tym roku zaprosiliśmy do udziału wybitnych  ekspertów, którzy dzieląc się swoją wiedzą, wzbogacą słuchaczy o cenną wiedzę.

 To spotkanie jest dla nas wszystkich i powinno być tworzone z aktywnym udziałem Członków Izby.

Aby więc realizacja XII Forum była w pełni możliwa i stała się naszym wspólny wydarzeniem, bardzo proszę o Wasze wsparcie.

Przygotowaliśmy pakiety dla firm, które wybiorą opcję sponsoringu (8000 lub 15 000) oraz specjalne pakiety partnera dla Członków (2500 zł zamiast 5000 zł), aby każda firma miała szansę na podjęcie indywidualnej decyzji i najlepszy wg siebie wybór (opisy każdego z pakietów znajdują się na stronie www.ipbbs.org.pl/forum)

 Pragnę, aby Wasza obecność w gronie współtwórców tego wydarzenia pokazała wszystkim, którzy dołączą do tegorocznego grona sponsorów i partnerów, jak silną mamy reprezentację.  Bez Waszej obecności trudno jest zachęcić firmy zewnętrzne do sponsoringu, którego tak bardzo potrzebujemy.

Zapraszam także do udziału w tegorocznym bankiecie, abyśmy w mniej oficjalnej formie mogli spędzić czas przy wspólnym stole i bawiąc się przy muzyce na żywo.

 Głęboko wierzę, że mój apel spotka się ze zrozumieniem i przełoży się na otrzymane zgłoszenia od Wszystkich Członków Izby, których logotypy znajdą się w grupie partnerów tego wydarzenia.

 Zachęcam do odwiedzenia strony  www.ipbbs.org.pl/forum, gdzie można dokonać szybkiej rejestracji.

Wasza szybka decyzja wyboru pakietu dla Członków, pozwoli nam lepiej promować to wydarzenie wśród wszystkich uczestników, których chcemy zachęcić do wejścia w nasze szeregi.

 

Zapraszam do rejestracji i współtworzenia tegorocznego Forum. Liczę na Waszą obecność.

Z pozdrowieniami,

 Tomasz Świgost

Prezes IPBBS

TagsIPBBS
Udostępnij: