AktualnościArtykuły

ZAPROSZENIE DO UDZIAŁU W XVI FORUM IPBBS

Z wielką radością kieruję na Wasze ręce niniejsze zaproszenie do udziału i współtworzenia tegorocznego, XVI Forum IPBBS, które odbędzie się z końcem października 2023 roku. Głęboko wierzę, że po dotychczasowych zapowiedziach większość z Was zarezerwuje ten termin w swoich kalendarzach.

Po przerwie spowodowanej pandemią dobiegają nas liczne głosy  potwierdzające  konieczność  organizacji dorocznych  spotkań przedsiębiorców naszej  branży.  Kierując na Wasze ręce tą informację  zwracam się jednocześnie z prośbą o to, by Wasze zaangażowanie i obecność potwierdziła, że dotychczasowe  i przyszłe działania przywracają świetność naszej organizacji. Konsekwentnie realizujemy zweryfikowane  przez  pandemię COVID  cele. Dokładamy starań, aby każdego dnia zwiększać korzyści wynikające z Członkostwa i powiększać nasze grono.

Organizacja Forum jest jednym ze sztandarowych działań Izby, które mimo licznych trudności postanowiliśmy kontynuować. Umocnieni pozytywnymi opiniami i Państwa zadowoleniem z trafności tematów poruszonych w minionych edycjach również w tym roku postaramy się wspólnie omówić zachodzące zmiany i pokazać ciekawe rozwiązania przedstawione przez zaproszonych prelegentów. Liczne  zapytania  o tegoroczną edycję Forum, utwierdziło nas w przekonaniu, że spotkanie branży i wspólne dyskusje rozmowa na ważne tematy, są nam wszystkim ogromnie potrzebne. Dlatego też, chcąc rozmawiać o rzeczach ważnych także w tym roku zaprosimy do udziału wybitnych  ekspertów, którzy dzieląc się swoją wiedzą, wzbogacą słuchaczy o cenną wiedzę.

To spotkanie jest dla nas wszystkich i powinno być tworzone z aktywnym udziałem Członków Izby.

Aby więc realizacja XVI Forum była w pełni możliwa i stała się naszym wspólny wydarzeniem, bardzo proszę o Wasze wsparcie.

Już wkrótce przygotujemy pakiety dla firm, które wybiorą opcję sponsoringu oraz specjalne pakiety partnera dla Członków, aby każda firma miała szansę na podjęcie indywidualnej decyzji i najlepszy wg siebie wybór (opisy każdego z pakietów znajdą się na stronie www.ipbbs.org.pl/forum

Zachęcam do odwiedzenia strony  www.ipbbs.org.pl/forum , gdzie od 15 września będzie można dokonać szybkiej rejestracji.

Wasza decyzja dotycząca sponsorskiego wsparcia, pozwoli nam lepiej promować to wydarzenie wśród wszystkich uczestników, których chcemy zachęcić do wejścia w nasze szeregi.

Zapraszam do rejestracji i współtworzenia tegorocznego Forum. Liczę na Waszą obecność.

Z pozdrowieniami,

Tomasz Świgost

Prezes IPBBS

PROGRAM i SZCZEGÓŁOWY HARMONOGRAM XVI FORUM IPBBS  ZAPREZENTUJEMY PO 15.09.2023

Rejestracja i szczegóły na: www.ipbbs.org.pl/forum

ORGANIZATOR: IZBA PRZEDSIĘBIORCÓW BRANŻY BIUROWO- SZKOLNEJ

KONTAKT:  ul. Bandurskiego 94, Marki  forum@ipbbs.org.pl; Katarzyna Ankikiel: 730 086 970

REJESTRACJA ON – LINE: Formularz rejestracji dostępny  od 15.09.2023 będzie dostępny na naszej stronie www.ipbbs.org.pl/forum

PAKIETY: ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z CIEKAWĄ OFERTĄ PAKIETÓW PRZYGOTOWANYCH DLA PARTNERÓW I SPONSORÓW (zestaw pakietów zostanie zaprezentowany 15 .09.2023 na stronie www.ipbbs.org.pl/forum)

CELE XVI FORUM IPBBS:

•             analiza strategiczna branży

•             rzetelna ocena obecnych możliwości i perspektyw rozwoju firmy

•             konsolidacja przedstawicieli branży

OBSZARY TEMATYCZNE

Podczas licznych prelekcji zaproszeni eksperci przedstawią różne aspekty naszego biznesu, na przykładach lokalnych i zagranicznych. Postaramy się odpowiedzieć na nurtujące nas pytania związane z szybko zachodzącymi zmianami i jak się w nich odnaleźć. Porozmawiamy, jak przetrwać w silnie konkurencyjnym środowisku i gdzie poszukiwać możliwości wzrostu i rozwoju, aby osiągnąć sukces. Stworzymy możliwość zabrania głosu w dyskusji.

Wierzymy, że aktywny udział w konferencji zainspiruje Państwa do przemyśleń i konkretnego działania, wytyczając nowe drogowskazy na drodze do dalszych sukcesów.

UCZESTNICY KONFERENCJI: Przedstawiciele kadry zarządzającej, decydenci, właściciele firm, dyrektorzy finansowi, reprezentanci działów handlowych i marketingu

  • Goście honorowi
  • Eksperci
  • Partnerzy i sponsorzy branżowi
Udostępnij: