AktualnościBiuletyn 08/2016Biuletyn IPBBSForum IPBBS

ZAPROSZENIE NA XII FORUM IPBBS

Zbliżające się XII Forum IPBBS, odbędzie się 21 października 2016 w hotelu Mercure w Warszawie (ul. Złota 48/54). Już teraz namawiamy do zapoznania się z programem, rejestrowania się na stronie www.ipbbs.org.pl/forum, rezerwacji miejsc hotelowych i wyboru odpowiedniego dla siebie pakietu.

Zbliżające się XII Forum IPBBS, odbędzie się 21 października 2016 w hotelu Mercure w Warszawie (ul. Złota 48/54).Już teraz namawiamy do zapoznania się z programem, rejestrowania się na stronie www.ipbbs.org.pl/forum, rezerwacji miejsc hotelowych i wyboru odpowiedniego dla siebie pakietu. Nadal uważamy, że branża biurowa przeżywa kryzys wynikający z tempa zachodzących zmian i nakładającej się na to wymiany pokoleń i dlatego temat zeszłorocznego Forum ‘Przyszłość Branży Biurowej’ kontynuujemy  mottem XII Forum ‘Przyszłość mojej firmy’. 

W tym roku do grona sponsorów i partnerówdołączyli już:Amex, Edding, TVP, Organizator Targów PAPERWORLD, Praxis, Interfolia, AveryZweckform, Panta Plast, Feniks, Europapier, Biurfol, Fellowes, KMP Print Technik, Konsorcjum Biuro Klub, VauPe, KW Trade, VauPe, Grant Thornton, Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach, Krajowa Izba Gospodarcza, Krajowy Punkt Kontaktowy ds. Instrumentów Finansowych Programów UE), eGospodarka.pl, Businesswoman & life a także w toku ustaleń Ministerstwo Gospodarki, UZP, PKN Orlen i inni. Aktualna lista partnerów wydarzenia znajduje się na stronie http://forum.ipbbs.org.pl/site/partners. Spotkanie rozpoczynamy częścią zamkniętą – Walnym Zgromadzeniem członków IPBBS, a od godziny 11:00 ruszy część konferencyjna, w której zaplanowaliśmy 11 wystąpień, dobranych tak, aby kolejno pomogły nas zmotywować i zrozumieć działania, które mogą być istotne w przyszłym rozwoju naszych przedsiębiorstw.  Szczegółowy harmonogram znajduje się na stronie www.forum.ipbbs.org.pl

Zapraszamy do rejestracji on-line na http://forum.ipbbs.org.pl/site/registration

TagsIPBBS
Udostępnij: