AktualnościBiuletyn 01/2016Biuletyn IPBBS

ZMIANY W USTAWIE PRAWO ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH

Zapraszamy do kontaktu z biurem IPBBS wszystkich, którzy chcą włączyć się w prace związane z ostatecznym kształtem tej tak ważnej dla naszej branży Ustawie.
IPBBS: email: biuro@ipbbs.org.pl ; telefon: 22 401 13 22.

W związku z niepewnościami wokół zmian w Ustawie Prawo Zamówień Publicznych i głosami ze strony przedsiębiorców i pracodawców, niepokojących się o zastój nad pracami wokół tej Ustawy, chcemy zmobilizować środowisko w celu wpłynięcia na ostateczną treść tej Ustawy. Jak wiemy, Ustawy powinny być konsultowane społecznie, a niestety w ostatnim czasie nie są. Jesteśmy w bieżącym kontakcie z KIG, która także ze swojej strony podejmuje aktywne działania w celu uzyskania konkretnych  informacji i możliwości zabrania głosu.

Czas na zatwierdzenie zmian w Ustawie PZP upływa 16 kwietnia 2016 roku, stąd niepokój zainteresowanych zmianami jest uzasadniony, wiedząc, że prace nad Ustawą utknęły w martwym punkcie.

Jako reprezentanci firm z branży biurowo- szkolnej, podejmujemy więc wyzwanie aktywnego przyłączenia się do grona wszystkich, którym nie jest obojętny proces zmian.

TagsPrawo
Udostępnij: