ZAPROSZENIE NA TARGI Insights-X W NORYMBERDZE - Aktualności

Dołącz do IBS i zacznij korzystać

Bezpłatne zaproszenie na Insights-X 2017 5– 8. października  2017 w Norymberdze

Niebywałe tempo wzrostu w minionych dwóch latach spowodowało, iż targi Insights-X zyskały rangę jesiennego centrum spotkań branży PBS. Od 5. do 8. października 2017 w Norymberdze zaprezentowane zostaną najważniejsze nowości w dziedzinie artykułów papierniczych, biurowych i szkolnych. Nie może Państwa zabraknąć w miejscu i w czasie, gdzie i kiedy spotykają się  topowi międzynarodowi wystawcy oraz najlepsi krajowi kreatorzy branży PBS, prezentując profesjonalnej publiczności swoją najnowszą ofertę!

Z przyjemnością zapraszamy Panią/Pana z wybraną osobą towarzyszącą do odkrycia Insights-X. Udział w naszej imprezie jest dla Pani/Pana, jako Członka Izba Przedsiębiorców Branży Biurowo- Szkolnej, bezpłatny.

Na stronie  www.insights-x.com/ipbbs mogą Państwo zrealizować swoje kupony rabatowe i znaleźć szczegółowe informacje o czekających na Państwa wizytę targach PBS.

Sympatyczna, niewymuszona i kameralna atmosfera czyni z Insights-X niezapomniany i godny polecenia event!

Zespół Insights-X chętnie odpowie na Państwa pytania pod numerem telefonu +49 911 99813-88 lub mailowo besucher@insights-x.com

Do zobaczenia w Norymberdze!

Z serdecznymi pozdrowieniami

Będzie nam miło spotkać się z Państwem w nowej PartnerLounge, hala  3, stoisko C-06/D-07.

NOWOŚĆ: wygenerowana karta wstępu -  e-ticket – służy w dni targów także jako bilet komunikacji miejskiej. Warunki skorzystania z oferty i informacje w zakresie obszaru, na którym mogą Państwo skorzystać z tego biletu, znajdą Państwo pod adresem Webseite.

KONTAKT

Izba Przedsiębiorców Branży Biurowo-Szkolnej

ul. Działdowska 11 lok 4
01-148 Warszawa

+48 22 401 13 22

+48 22 401 23 22