XIV FORUM - Współpraca i profesjonalizm

19 października w Teatrze Kamienia w Warszawie odbyło się XIV Forum IPBBS. Spotkanie zorganizowane przez Izbę Przedsiębiorców Branży Biurowo-Szkolnej skupiło praktyków biznesu wokół tematu „Profesjonalizm i współpraca filarami rozwoju firm członkowskich”.

czytaj więcej


XIV FORUM IPBBS - GOŚĆ SPECJALNY z WIELKIEJ BRYTANII - PRELEGENT Mike O'Reilly - Nectere

Mike O'Reilly jest dyrektorem operacyjnym w Nectere, wiodącego dostawcy usług doradczych w Wielkiej Brytanii i Irlandii. Mike zastępuje na Forum założyciela Nectere Paula Musgrove, który niestety musiał odwołać swój przyjazd ze względów zdrowotnych. Niektórzy z nas mieli okazję poznać Paula i jego unikalną koncepcję organizacyjną. Mike jeszcze raz przedstawi tę koncepcję i rozwinie temat profesjonalizmu i partnerstwa które są podstawą Nectere i innych podobnych platform współpracy w Europie. Jako dyrektor operacyjny od 7-iu lat zajmuje się bieżącym zarządzaniem firmy której obroty osiągnęły 40 milionów funtów i nadal rosną. Nadzoruje wszystkie działy operacyjne i zespół ponad 60 pracowników, w tym:

czytaj więcej


ZAKAZ HANDLU W NIEDZIELĘ: OBROTY GIGANTÓW NIE SPADŁY

Polska Izba Handlu podsumowuje skutki ograniczeń handlu w niedziele. Wg. Izby, wprowadzone zmiany nie spowodowały zmniejszenia obrotów sieci handlowych. Ustawa ograniczająca handel weszła w życie 1 marca.

czytaj więcej


KOLPORTER SZUKA FRANCZYZOBIORCÓW

Ponad 60 ajentów, od początku 2018 roku, nawiązało współpracę z firmą Kolporter i dołączyło do ekipy Partnerów, prowadzących saloniki, należące do sieci zarządzanej przez Departament Sieci Własnej Kolportera.

czytaj więcej


BADANIA: POLSKA LIDEREM SKOKU JAKOŚCI ŻYCIA

Polacy znani są z narzekania na co się tylko da, tymczasem okazuje się, że powodów do pesymizmu mamy coraz mniej. Z dorocznego globalnego badania jakości życia SEDA przeprowadzanego przez Boston Consulting Group wynika, że Polska od 2009 r. awansowała w nim o dziesięć pozycji i zajmuje już 26. pozycję. W badaniu uwzględniane są nie tylko wskaźniki ekonomiczne, ale również jakość opieki zdrowotnej, infrastruktury, środowiska naturalnego, edukacji czy równość społeczna.

czytaj więcej


Raport "Wizerunek usług outsourcingu sił sprzedaży w Polsce"

Pod koniec 2017 roku ukazał się raport branżowy „Wizerunek usług outsourcingu sił sprzedaży w Polsce”. Opracowanie to prezentuje nastawienie i opinie o branży zarówno przedsiębiorców, jak i pracowników, bada także ogólne nastawienie do usługi zewnętrznego wsparcia procesów sprzedażowych.

czytaj więcej


CHĘTNIE KUPUJEMY TOWARY W SIECI Z CHIN

Serwisy azjatyckie z AliExpress na czele podbijają nie tylko Polskę, ale zyskują w całej Europie. Magnesem dla klientów są rekordowo niskie ceny, ale też produkty niedostępne gdzie indziej.

czytaj więcej


RYNEK DETALICZNY: HIPERMARKETY W POLSCE SPRZEDAJĄ JUŻ MNIEJ NIŻ DYSKONTY

Wielkie sklepy tracą teraz najszybciej udziały rynkowe, a nowe otwierane są sporadycznie. Wygląda na to, że konsumenci wolą mniejsze i bliżej położone placówki oraz wygodniejsze i szybsze zakupy.

czytaj więcej


NIEKUPUJĄCY W SIECI - RAPORT „E-COMMERCE W POLSCE. GEMIUS DLA E-COMMERCE POLSKA”

Kim są osoby, które nie kupują przez internet i dlaczego nie ufają e-sklepom? Dlaczego wolą kupować w tradycyjny sposób? Co mogłoby je skłonić do zmiany przyzwyczajeń? Odpowiedzi na te pytania pojawiają się w raporcie „E-commerce w Polsce. Gemius dla e-Commerce Polska”. Z raportu „E-commerce w Polsce. Gemius dla e-Commerce Polska” wynika, że 44 proc. polskich internautów wciąż nie zdecydowało się na zakupy online. W stosunku do ubiegłego roku odsetek internautów, którzy nie kupują w sieci, zmalał z 46 proc. do 44 proc.

czytaj więcej


KOMUNIKAT IPBBS

Uprzejmie informujemy, iż dnia 15 czerwca 2018 r. w siedzibie Izby odbyło się Walne Zgromadzenie Członków (WZC) IPBBS. Zgodnie z porządkiem obrad WZC, zostało przedstawione sprawozdanie finansowe za rok obrachunkowy 2017, stanowisko Komisji Rewizyjnej (KR) o w/w sprawozdaniu finansowym oraz zostały podjęte uchwały o zatwierdzeniu sprawozdania finansowego i pokryciu straty za 2017 r. z funduszu zasobowego.

czytaj więcej


PRAWO I PODATKI 2018

Ten rok przyniesie kolejne zmiany i uaktualnienia w przepisach i prawodawstwie dotyczącym działalności gospodarczej i handlowej, a duża ich część będzie dotyczyć naszej branży - warto więc śledzić tą tematykę na bieżąco.

czytaj więcej


MAŁE FIRMY W NAJLEPSZEJ KONDYCJI OD 3 LAT

Firmy zatrudniające od 10 do 49 pracowników są w drugim kwartale tego roku w najlepszych nastrojach od 3 lat - wynika z "Barometru EFL". Tylko raz w historii badania czuły się lepiej.

czytaj więcej


TROSKI I MARZENIA POLSKIEGO PRZEDSIĘBIORCY

Polscy przedsiębiorcy marzą o stabilnym prawie. Wytwarzają 35 proc. PKB, płacą do budżetu miliardy złotych, zatrudniają na umowach o pracę prawie 4 mln osób, a od władzy oczekują niewiele: by nie utrudniała im życia.

czytaj więcej


TRENDY: CZY AMAZON GO WYZNACZA PRZYSZŁOŚĆ HANDLU DETALICZNEGO?

Kiedy 22 stycznia Amazon otworzył w Seattle pozbawiony kas sklep spożywczy, cena akcji firmy skoczyła o 2,5%. Czy Amazon Go jest sygnałem świadczącym o tym, że aplikacje w smartfonach i wirtualne koszyki z zakupami zastąpią kasy w sklepach spożywczych?

czytaj więcej


E-COMMERCE: ALLEGRO MOCNO INWESTUJE W SIEĆ DOSTAWY PRZESYŁEK

Dostawy do punktów odbioru są coraz popularniejszą formą dostawy zakupów. Klienci chętnie sięgają do tego sposobu dostawy ze względu na coraz lepszą dostępność punktów, wygodę odbioru w ciągu kilku dni od dostawy, oraz cenę – wynika z badań przeprowadzonych przez Allegro, czyli największą platformę e-handlu w Polsce. Firma chce mieć 20 tys. punktów odbioru przesyłek.

czytaj więcejSplit payment obowiązuje od początku lipca

Od niedzieli 1 lipca przedsiębiorcy mogą korzystać z mechanizmu podzielonej płatności, czyli tzw. split payment. Jak podał Dziennik Gazeta Prawna, bankowcy potwierdzają, że w pierwszych tygodniach ten sposób płatności cieszy się większym powodzeniem niż przypuszczano. Jest to jednak wciąż bardzo niewielki odsetek wszystkich transakcji. Specjaliści zwracają też uwagę na fakt, iż jak do tej pory, to firmy prywatne wybierają częściej płatność za pomocą split payment.

czytaj więcej


Polsko-Jordańskie Forum Biznesu, 28.06.2018

Krajowa Izba Gospodarcza, Ministerstwo Spraw Zagranicznych oraz Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii zapraszają na „Polsko-Jordańskie Forum Biznesu” z okazji misji gospodarczej Jordan European Business Association (JEBA) do Polski. Forum odbędzie się w dniu 28 czerwca 2018 r. godz. 13:00 – 17:00 w Ministerstwie Przedsiębiorczości i Technologii, Sala Pod Kopułą, wejście od pl. Trzech Krzyży 3/5 Warszawa.

czytaj więcej


V warsztaty z cyklu Ekonomia prawa konkurencji

Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów , Compass Lexecon, Stowarzyszenie Prawa Konkurencji zapraszają na: V warsztaty z cyklu Ekonomia prawa konkurencji. 21 czerwca 2018 (czwartek) Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne UOKiK pl. Powstańców Warszawy 1 w Warszawie

czytaj więcej


Wywiad z P. Mosgrove: Sypać czarodziejskim pyłem

W OPI ukazał się bardzo ciekawy wywiad z Paulem Mosgrove z Nectere, który przytaczamy w całości poniżej. Mieliśmy okazję poznać Paula po raz pierwszy na spotkaniu w Warszawie rok temu. Część uczestników spotkania kontynuuje rozmowy, które mogą zaowocować powstaniem podobnej organizacji oferującej kompleksowe usługi dla biuroserwisów w Polsce. Zapraszamy do lektury.

czytaj więcej
ZWYCIĘZCY KONKURSU MEETING PREMIERA 2017

Rozpoczynając Galę wieczorną XIII Forum IPBBS w dniu 20 października 2017 r. ogłoszono zwycięzców Konkursu Meeting Premiera 2017

czytaj więcej


KONKURS MEETING PREMIERA - NOMINACJE 2017

Zapraszamy do zapoznania się z nominacjami do nagród w Konkursie Meeting Premiera 2017.

czytaj więcej


SPORTBONUS DZIECIOM

Zapraszamy do współpracy przy realizowanym przez Fundację Kibica oraz Polski Komitet Olimpijski ogólnopolskim projekcie „Sportbonus Dzieciom“.

czytaj więcej


ZAPROSZENIE NA TARGI Insights-X W NORYMBERDZE

ZAPROSZENIE NA TARGI Insights-X W NORYMBERDZE. SPECJALNIE DLA CZŁONKÓW IPBBS BEZPŁATNE. WYŚLIJ MAIL BIURO@IPBBS.ORG.PL , ABY OTRZYMAĆ ZREALIZOWAĆ KOD UPRAWNIAJĄCY DO OTRZYMANIA BEZPŁATNEGO ZAPROSZENIA!

czytaj więcej


VII Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw

Mała i średnia przedsiębiorczość to najważniejszy sektor polskiej gospodarki. To również główny temat Kongresu. O możliwościach rozwoju i wyzwaniach jakie stoją przed przedsiębiorcami dyskutować będą najważniejsze osoby w Państwie, osobistości ze świata nauki, polityki i gospodarki oraz delegacje zagraniczne z kilkudziesięciu państw.

czytaj więcej


POMOC DLA TRZEBUNIA – PRZYŁĄCZ SIĘ!

Trzebuń to niewielka wieś położona w gminie Dziemiany (woj. pomorskie). W połowie sierpnia b.r. szalejąca burza spustoszyła otaczające wieś lasy oraz uszkodziła około 60 budynków mieszkalnych, nie wspominając już o innych obiektach. Mieszkańcy zostali pozbawieni prądu i wody – inne szkody trudno zliczyć, niektórzy mieszkańcy stracili dorobek całego życia.

czytaj więcej


EOPA 2018 WEZWANIE DO WPISÓW

Jeśli robisz coś wspaniałego, sprawdź czy możesz być zwycięzcą jednej w jednej z kategorii w prestiżowych wyróżnieniach 17-tych Europejskich Nagród Office Products

czytaj więcej


Konferencja „German-Polish Dispute Resolution”

Sąd Arbitrażowy przy KIG w Warszawie, jako współorganizator wydarzenia, ma przyjemność zaprosić na międzynarodową konferencję „German-Polish Dispute Resolution”, która odbędzie się w dniu 21 września 2017 roku, o godz. 9.00 w Ambasadzie RP w Berlinie, przy udziale Ambasadora RP Pana prof. dra. hab. Andrzeja Przyłębskiego.

czytaj więcej


Trwa IX edycja Konkursu Innowator Mazowsza

Trwa IX edycja Konkursu Innowator Mazowsza,to jeden z najbardziej prestiżowych konkursów promujących nowatorskie rozwiązania w biznesie i nauce na Mazowszu.

czytaj więcejRelacja z XII Forum IPBBS

Dziękujemy wszystkim uczestnikom XII Forum za aktywne uczestnictwo w wykładach oraz liczne rozmowy. Cieszymy się z pozytywnych opinii z Państwa strony i faktu, że różnorodna tematyka tegorocznych prelekcji i dyskusji, stała się ciekawą porcją wiedzy. Dziękujemy za kolejne spotkanie z Państwem i zapraszamy do obejrzenia zdjęć oraz reportażu, dostępnych w zakładce Forum www.ipbbs.org.pl/forum

czytaj więcej


Acco przejmuje Esselte

W ślad za wczorajszą informacją o przejęciu Esselte przez Acco przesyłamy oficjalny komunikat i prezentację.

czytaj więcej


Z ostatniej chwili: Polska dołącza do Europy w kontekście badania rynku branży biurowej

Polska jest w gronie tych nielicznych krajów, w których nie prowadzi się badań rynku branży biurowej, lecz wkrótce może się to zmienić dzięki współpracy z GFK.

czytaj więcej


Zgłoś udział w XII Forum IPBBS!

Zgłoś swój udział. Zarejestruj się i bądź z nami 21.10.2016! Zapraszamy! Harmonogram i rejestracja on-line na https://www.forum.ipbbs.org.pl

czytaj więcej


Patcar dołącza do IBS

W dniu 04.08,2016 do grona firm, które złożyły deklarację przystąpienia do IBS dołączyła firma PATCAR http://www.patcar.pl Witamy serdecznie i zapraszamy kolejne firmy! Razem możemy więcej!

czytaj więcej


30.07.2016 - Rajd rowerowy Kampinos

Lato w pełni zachęca do spędzania czasu na wolnym powietrzu. Dlatego też, w imieniu Zarządu IPBBS oraz własnym, serdecznie zapraszamy do wspólnego rajdu rowerowego po malowniczych trasach Kampinosu.Do wyboru różne trasy z mapkami dla każdego: z Klaudyna do Palmir, Wierszy i z powrotem do Truskawia.Proponujemy spotkanie w sobotę 30 lipca 2016 w klimatycznym, pięknie położonym na uboczu hotelu Stawisko Klaudyn http://stawisko.com.pl/kontakt.html

czytaj więcej


Walne Zgromadzenie 20.06.2016

Zarząd IPBBS zawiadamia, że działając na podstawie & 19 pkt.1 Statutu IPBBS zwołuje na dzień 20 czerwca 2016 roku (poniedziałek) - o godzinie 11:00 w pierwszym terminie, o godzinie 11:15 w drugim terminie - Walne Zgromadzenie, które odbędzie się w sali Ballada w hotelu Mercure, ul. Złota 48/54 w Warszawie.

czytaj więcej


IPBBS inwestuje we własną PLATFORMĘ PIM

Izba rozpoczyna projekt budowy platformy PIM. Głównym zadaniem platformy będzie przechowywanie danych o produktach w celu ich certyfikacji, oraz masowego tworzenia ofert przez kanał dystrybucyjny i ich automatycznej wymiany z innymi platformami zewnętrznymi w tym z e-Katalogami UZP i platformami prowadzonymi przez dystrybutorów. Firmy uczestniczące w projekcie zgodnie z harmonogramem będą ponosiły minimalne koszty i będą korzystać z pierwszeństwa w następnych etapach. Dołączanie do projektu w czasie jego trwania może wiązać się zarówno z długimi terminami jak i dodatkowymi dużymi kosztami. Czekamy na Państwa zgłoszenia pod adresem: forum@ipbbs.org.pl

czytaj więcej


Wsparcie programu Oswajanie Starosci

W dniu 18 maja 2016r. w imieniu Członków Izby, odebraliśmy podziękowanie za wsparcie działań w ramach Kampanii 1%, realizowanej na potrzeby programu ‘Oswajanie Starości’ http://fpbb.pl/news/caly/id/860 W imieniu Fundacji „Porozumienie Bez Barier” oraz własnym bardzo dziękujemy wszystkim, którzy dostrzegając ten jakże ważny problem, przyłączyli się do tej szlachetnej akcji i zachęcamy pozostałych do dalszego wsparcia.Więcej na http://fpbb.pl/nowa_18.html Zapraszamy do obejrzenia krótkiego spotu reklamującego program ‘Oswajanie Starości’, którego twarzą jest wielki aktor i wspaniały człowiek, Pan Jan Pieczka https://www.youtube.com/watch?v=JMvGLDp71Dc&feature=youtu.be Starość jest nieuchronnym etapem naszego życia, ale to od nas samych zależy, jak się na ten etap przygotujemy. Zależy nam na odczarowaniu tego okresu życia. Zaawansowany wiek nie musi oznaczać wykluczenia oraz poczucia braku przydatności…

czytaj więcej


Spotkanie KIG- 05.05.2016

W dniu 5.05.2016 w Centrum Partnerstwa Społecznego „Dialog” w Warszawie, IPBBS uczestniczyła w spotkaniu Izb i organizacji branżowych Krajowej Izby Gospodarczej. Spotkanie było okazją do pogłębienia wiedzy na wiele ciekawych i ważnych tematów. Możliwość spotkania się w jednym miejscu przedstawicieli Izb reprezentujących różne branże, pozwoliła także na dyskusję na temat dobrych praktyk w działalności każdej z nich. Krótka prezentacja była początkiem ciekawej wymiany zdań i dzielenia się cennymi pomysłami i przykładami, Na zakończenie wszyscy jednogłośnie podkreślili, że najważniejsza jest komunikacja i chęć rozmowy, sygnalizowania problemów i wspólnego ich rozwiązywania, do czego jak zawsze Państwa zachęcamy.

czytaj więcej


Spotkanie Branżowe w Gdańsku - 19.05.2016

W imieniu Zarządu IPBBS serdecznie zapraszamy reprezentantów Państwa firmy na REGIONALNE SPOTKANIE BRANŻOWE, które odbędzie się w dniu 19 maja 2016 roku, w godzinach 10:00-14:00 w Hotelu Mercure, ul. Heweliusza 22 w Gdańsku. Czekamy na Państwa zgłoszenia pod adresem forum@ipbbs.org.pl Zapraszamy!

czytaj więcej


Spotkanie Producentów i Importerów

27 kwietnia 2016 roku w hotelu Golden Tulip w Warszawie, odbyło się pierwsze spotkanie dedykowane producentom i importerom.Spotkanie było bardzo owocne w liczne wnioski i spostrzeżenia. Dziękujemy wszystkim obecnym za cenne uwagi i spostrzeżenia. Cieszymy się, że projekt Izby dotyczący platformy i certyfikacji produktów, spotkał się z Państwa aprobatą i zainteresowaniem. O terminach spotkań z pozostałymi grupami będziemy informować na bieżąco.

czytaj więcej


Relacja ze spotkania z Ministrem Haładyjem

W dniu 08 kwietnia 2016r. doszło do wcześniej planowanego spotkania Prezesa IPBBS Tomasza Świgost z Podsekretarzem Stanu w Ministerstwie Rozwoju Mariuszem Haładyjem. Spotkanie dotyczyło nowelizacji Ustawy prawo zamówień publicznych. Na spotkaniu ustalono, że dwie proponowane zmiany przez Izbę są na tyle istotne, że Ministerstwo uwzględni je w pracach legislacyjnych Rządu. Z uwagi na szybkie tempo nowelizacji i już rozpoczęte prace Komisji sejmowej, na wniosek Ministra, Izba zgłosi chęć przedstawienia swojej opinii przed Komisją Sejmową. Oczekujemy na informacje z Sejmu.

czytaj więcej


Pierwsze Spotkania Regionalne w Łodzi i Krakowie

Pierwsze Spotkania Regionalne już za nami! W marcu odbyły się pierwsze spotkania z cyklu Regionalnych Spotkań Branżowych. Byliśmy w Łodzi i Krakowie. Bardzo dziękujemy wszystkim obecnym za przybycie i aktywny udział oraz zainteresowanie zrzeszeniem w Izbie. Zgodnie z założeniami, celem spotkań była prezentacja Izby – jej celów, założeń, projektów i korzyści dla Członków. W czasie prezentacji, Prezes Tomasz Świgost podkreślił wagę transparentności i wiarygodności Izby. Jako najważniejszy został wyłoniony także aspekt aktywnego włączenia się Członków w działania Izby. Podkreślono również konieczność mówienia o potrzebach, zgłaszania problemów, sygnalizowania ważnych tematów, aby wspierać się we wspólnych działaniach.

czytaj więcej


Współpraca z Forum Chorób Rzadkich

Izba uczestniczyła w uroczystości z okazji Światowego Dnia Chorób Rzadkich, który odbył się 29 lutego w Pałacu w Łazienkach Królewskich w Warszawie.

czytaj więcej


Regionalne Spotkania Branżowe

Pierwsze regionalne spotkanie branżowe już za kilka dni! Zapraszamy!

czytaj więcej


Program Oswajanie Starości

Wspieramy Program OSWAJANIE STAROŚCI! Przyłączamy się do akcji dotykającej nieuniknionego problemu starości. Więcej na stronie Fundacji "Porozumienie bez barier" CHCESZ POMÓC? PRZEKAŻ 1% PODATKU NA PROGRAM OSWAJANIE STAROŚCI Pobierz darmowy program PIT-OPP 2015

czytaj więcej


Zmiany w ustawie

Wychodząc naprzeciw zachodzącym zmianom oraz działając we wspólnym interesie informujemy, że poza rozpoczętymi projektami, w dalszej kolejności sprawdzimy możliwy wpływ na naszą branżę planowanej ustawy dotyczącej podatku od „sklepów wielkopowierzchniowych”. Dochodzą nas głosy, że szereg rozważanych aspektów może mieć istotny wpływ na koszty naszej działalności. O szczegółach będziemy Państwa informować na bieżąco.

czytaj więcej


Pismo IPBBS do Ministra

Zgodnie z ustaleniami, które miały miejsce podczas spotkania konsultacyjnego w dniu 17.02.2016, zostało opracowane pismo, zawierające stanowisko Izby do planowanych zmianam w Ustawie Prawo Zamówień Publicznych. Pismo skierowaliśmy na ręce Ministra Rozwoju i Wiceprezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego.

czytaj więcej


Zapraszamy Firmy Rodzinne!

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa na najważniejsze wydarzenie dla firm rodzinnych w 2016 roku - III Międzynarodowy Kongres Firm Rodzinnych „Między tradycją a innowacją” 18-19 kwietnia w Poznaniu spotkają Państwo ekspertów z dziedziny przedsiębiorczości rodzinnej w jednym miejscu. UWAGA! Dla Członków IPBBS 10 % rabatu - prosimy o kontakt z biurem Izby w celu uzyskania hasła. W trakcie Kongresu odbędzie się również Gala Wieczorna, podczas której wyróżnimy FIRMĘ RODZINNĄ ROKU. Może to Twoja firma zasługuje na to miano! Jeśli jesteś firmą, która dba o swoich pracowników, środowisko naturalne i przykłada dużą wagę do jakości wykonywanych usług i relacji z klientami - ZGŁOŚ SIĘ DO KONKURSU! (zgłoszenia przyjmowane są do 25 marca). To wydarzenie, na którym WARTO BYĆ i nie może Ciebie zabraknąć! Kontakt III Międzynarodowy Kongres Firm Rodzinnych: kongres@ibrpolska.pl Kontakt Firma Rodzinna Roku: konkurs@firmarodzinnaroku.pl

czytaj więcej


Konferencja Młodych Liderów

W dniu 19 lutego 2016 r. w Hotelu Mercure w Warszawie, odbyła się zapowiadana Konferencja Młodych Liderów. Zgodnie z założeniami, to międzypokoleniowe spotkanie stało się wyjątkową okazją do ciekawych dyskusji, wymiany poglądów, wiedzy i doświadczenia.

czytaj więcej


Spotkanie konsultacyjne PZP

17 lutego 2016r. w Warszawie odbyło się spotkanie zorganizowane przez IPBBS, skierowane do wszystkich zainteresowanych planowanymi zmianami w Ustawie Prawo Zamówień Publicznych i projektem IPBBS dotyczącym wspólnej platformy produktowej.

czytaj więcej


Katalog Branży Biurowo-Szkolnej

Rozpoczęliśmy prace nad pierwszą edycją katalogu branży biurowo - szkolnej 2016. Będzie to edycja poświęcona przede wszystkim działalności firm członkowskich IPBBS oraz tych, które złożyły deklarację przystąpienia do nowo powstałej Izby Gospodarczej Branży Biurowo-Szkolnej – (IBS).

czytaj więcej


Sukces Akcji - Zostań Św. Mikołajem

Miło nam poinformować, że dzięki podjętej inicjatywie Izby i Państwa chęci podzielenia się prezentami z potrzebującymi dziećmi, akcja IPBBS „ZOSTAŁO ŚW. MIKOŁAJEM” przybrała na sile i dotarła w różne zakątki w całej Polsce! Nasza lista placówek zapełniła się potwierdzeniem przygotowania paczek dla 796 dzieci z 35 placówek !!! W wielu firmach zostały także przeprowadzone zbiórki pieniężne wśród pracowników. Dziękujemy wszystkim za szlachetną postawę i chęć dzielenia się!

czytaj więcej


XI FORUM BRANŻY

XI Forum IPBBS już za nami! Mamy nadzieję, że spotkanie w nowej formule otworzyło drogę do wspólnego działania, a zamieszczone zdjęcia i reportaż będą dla Państwa miłym wspomnieniem. Dziękujemy wszystkim uczestnikom, wystawcom, partnerom i sponsorom! Zarząd i Biuro IPBBS

czytaj więcej


KONTAKT

Izba Przedsiębiorców Branży Biurowo-Szkolnej

ul. Działdowska 11 lok 4
01-148 Warszawa

+48 22 401 13 22

+48 22 401 23 22