Majowy Biuletyn IPBBS

Drodzy,

Na Wasze adresy e-mail po raz kolejny trafia comiesięczny biuletyn IPBBS.

Staramy się w nim zawierać najważniejsze informacje, które mogą mieć wpływ na sukces Waszych firm. Nie brakuje w nim badań, statystyk, raportów, dobrych praktyk i twardych danych ekonomicznych, prezentujących krajowe, europejskie i światowe trendy. Jako branża nie jesteśmy w stanie uciec przed zmianami, dlatego jako liderzy branży dążymy do pogłębiania naszej wiedzy i zrozumienia trendów rynkowych, aby być zawsze krok przed innymi.

Maj był dla nas kolejnym pracowitym miesiącem, pełnym intensywnych działań, o których sukcesywnie będziemy Was informować. W trakcie minionych tygodni skupiliśmy się na stworzeniu i dopracowaniu systemu RQ, który pozwoli naszym członkom zdobyć oficjalne certyfikaty potwierdzające wysoką jakość produktów i usług oraz profesjonalizm. Wierzymy, że certyfikacja będzie nie tylko wizytówką naszej Izby, ale również umocni Waszą pozycję na rynku, przyciągając nowych klientów i podnosząc standardy branży. Przeprowadziliśmy również cykl spotkań dotyczących wspólnej budowy wstępnie skonfigurowanego PIM (Product Information Management) według ujednoliconego standardu opisu produktów, który jest wdrażany przez wszystkich uczestników projektu.

Nie zabrakło również rozmów z przedstawicielami międzynarodowych targów, które stanowią doskonałą okazję do promocji naszej branży i nawiązania nowych kontaktów biznesowych. Podejmujemy z  nimi aktywną współpracę, aby stworzyć dla Was najlepsze warunki wystawiennicze i networkingowe.

Przed nami doroczne Walne Zgromadzenie Członków. 15 czerwca o godzinie 10 zapraszamy Was do siedziby IPBBS w Markach (ul. Bandurskiego 94). To spotkanie pozwoli nam spojrzeć na osiągnięcia minionego roku oraz przedstawić efekty pracy Izby. Duży nacisk kładziemy na Waszą obecność, ponieważ chcemy podzielić się z Wami efektami naszej pracy oraz wytyczyć kierunki na najbliższy rok. Wasz aktywny udział i zaangażowanie są kluczowe dla dalszego rozwoju naszej branży.

Podczas dorocznego Walnego Zgromadzenia Członków będziemy również omawiać ścieżki tematyczne, które powinny zostać uwzględnione na XVI Forum IPBBS. Tegoroczne Forum odbędzie się 16 listopada w Warszawie. Będzie to niezwykle wartościowe wydarzenie, pełne inspirujących dyskusji, prezentacji najnowszych trendów oraz możliwości rozwoju. Forum IPBBS stanowi doskonałą okazję do poznania najnowszych osiągnięć branży i wyznaczenia kierunków rozwoju na najbliższy rok.

DziękujemyWam za zaangażowanie, które stanowi fundament każdej Izby. Wasza obecność na spotkaniach, aktywny udział w projektach to klucz do zbudowania silnej  branży artykułów  biurowo- szkolnych.

Katarzyna Ankikiel

Koordynator Biura IPBBS