AktualnościArtykuły

Bezpłatne zaproszenie na targi Insights-X 2023 – „Artykuły papiernicze, biurowe, torby i dużo więcej”

Powoli zbliża się czas targów: Insights-X jest tuż za rogiem! Targi artykułów papierniczych, biurowych i szkolnych odbędą się w Norymberdze w dniach 11-14 października 2023 r.

Serdecznie zapraszamy Państwa i Waszych współpracowników do poznania zróżnicowanego świata artykułów papierniczych w Insights-X.

Udział dla członków IPBBS jest bezpłatny. Poniższy kod kuponu można teraz zrealizować na stronie www.insights-x.com/ipbbs.

Kod kuponu:  Insights-X-23-900483

Wielu producentów i silne marki zarejestrowały się już na ósmą edycję Insights-X.

Należą do nich krajowi i międzynarodowi giganci branżowi, tacy jak Ambar, Clairefontaine, Exacompta, Lässig, Online Schreibgeräte, Stylex i Undercover. Renomowane firmy i marki Faber-Castell, duo schreib & spiel, Iden Group i STABILO ponownie biorą udział w targach. Pełną listę i informacje o wystawcach można znaleźć w katalogu wystawców. Oprócz innowacji Insights-X koncentruje się na networkingu. Dołączcie do nas i skorzystajcie z popularnego AfterHour spotkania z wystawcami. Pełny przegląd programu jest dostępny na stronie www.insights-x.com

Czekamy na spotkanie z Państwem!

Do dyspozycji polskich wystawców pozostaje także Grzegorz Grabarczyk- polski Przedstawiciel Targów w Norymberdze. Kontakt: ggrabarczyk@targiwmonachium.pl.

Udostępnij: