AktualnościArtykuły

Do portfolio Amex Stationery dołączają produkty renomowanej marki UHU, globalnego lidera rynku w kategorii klejów.

Przedstawiamy komunikat Amex Stationery dotyczący dystrybucji marki UHU:

Szanowni Państwo,
Jest nam niezmiernie miło poinformować, że z dniem 1 lipca 2023 roku do portfolio Amex Stationery dołączają produkty renomowanej marki UHU, globalnego lidera rynku w kategorii klejów.

Wychodząc naprzeciw potrzebom swoich klientów, UHU (firma należąca do Bolton Group) oferuje wysokiej jakości produkty, które spełniają wszystkie wymagania stawiane klejom wykorzystywanym w domu, w biurze, w szkole, przy majsterkowaniu, czy podczas realizacji profesjonalnych projektów.

Wysokie standardy jakości sprawiają, że produkty marki UHU są niezawodne, długotrwałe i bezpieczne, niezależnie od sytuacji, w której są stosowane. Większość produktów wytwarzana jest w Niemczech i Holandii, w fabrykach, które znajdują się w bezpośrednim sąsiedztwie centrów miast. Tym samym niezmiernie istotną kwestią dla marki jest zrównoważony rozwój.

Kontynuując swoją wieloletnią tradycję, UHU nadal będzie wychodzić naprzeciw wysokim wymaganiom swoich klientów i oferując innowacyjne rozwiązania, które sprawiają, że stosowanie klejów jest proste, a tym samym bezpieczne.

Obie strony mocno wierzą, że będzie to milowy krok w ich rozwoju w Polsce i przyczyni się do owocnej współpracy z ich Partnerami Handlowymi.

Sylwia Szkoda– National Sales Manager Bolton Polska Sp. z o.o

Marek Wojnar– Dyrektor Zarządzający- Amex Stationery Sp. z o.o.

Udostępnij: