AktualnościArtykuły

IPBBS- wspólne wyjście do Teatru Kamienica.

Za nami wspólne, izbowe wyjście do Teatru Kamienica na spektakl Test.

„Test”, którego autorem jest Jordi Vallejo Duarri to ujmująca sztuka o miłości, kłamstwach i ukrytych pragnieniach. Spektakl objawia siłę zarówno prawdziwych uczuć, jak i pieniędzy dla ludzi XXI wieku.

Mistrzowski dialog i wciągająca fabuła sztuki sprawiają, że widz staje się uczestnikiem tej niełatwej gry. Czy test – swoista próba przyzwoitości i moralności pokaże kim naprawdę jesteś?
O tym mieli okazję przekonać się Członkowie i Zarząd IPBBS.

W pogoni za zmieniającymi się przepisami, dostępnością towarów, staraniami o zapewnienie sprawnego funkcjonowania naszych firm, zapominamy, jak ważne jest budowanie więzi nie tylko biznesowych ale także międzyludzkich. Pandemia pokazała nam jak bardzo brakuje zwykłych, nieformalnych rozmów, udziału w budowaniu społeczności branżowej.

Tym listopadowym spotkaniem, pragniemy przywrócić praktykę wspólnych wyjść kulturalnych, rozrywkowych i integracyjnych dla Członków IPBBS ( przyszłego IPB) oraz Członków wspierających.

Dlatego, w marcu proponujemy wspólne wyjście do Teatru Wielkiego Opery Narodowej na spektakl „Tosca”. Zachęcam do zgłaszania Waszych pomysłów, propozycji ciekawych wydarzeń, w których możemy wspólnie uczestniczyć.

Udostępnij: