Aktualności

Konferencja „German-Polish Dispute Resolution”

Sąd Arbitrażowy przy KIG w Warszawie, jako współorganizator wydarzenia, ma przyjemność zaprosić na międzynarodową konferencję „German-Polish Dispute Resolution”, która odbędzie się w dniu 21 września 2017 roku, o godz. 9.00 w Ambasadzie RP w Berlinie, przy udziale Ambasadora RP Pana prof. dra. hab. Andrzeja Przyłębskiego.

Sąd Arbitrażowy przy KIG w Warszawie, jako współorganizator wydarzenia, ma przyjemność zaprosić na międzynarodową konferencję „German-Polish Dispute Resolution”, która odbędzie się w dniu 21 września 2017 roku, o godz. 9.00 w Ambasadzie RP w Berlinie, przy udziale Ambasadora  RP Pana prof. dra. hab. Andrzeja Przyłębskiego.

W konferencji wezmą udział wybitni praktycy arbitrażu, prawnicy przedsiębiorstw oraz przedstawiciele biznesu, żeby omówić zagadnienia dotyczące skutecznego rozpoznawania sporów arbitrażowych w stosunkach polsko-niemieckich.

Rejestracja na konferencję dis@disarb.org.

Zaproszenie wraz z programem konferencji znajdują się na pod adresem http://sakig.pl/uploads/upfiles/pdf/DIS-SAKIG-Invitation.pdf.

Serdecznie zapraszamy!

Udostępnij: