Aktualności

Marek Cholewa nowym Prezesem Zarządu w Europapier Polska

NOTA PRASOWA_nr 1/2019

Marek Cholewa nowym Prezesem Zarządu w Europapier Polska

Marek Cholewa został Prezesem Zarządu w Europapier Polska, spółce należącej do Grupy Heinzel. Związany jest z firmą od 15 lat. Przez ostatnie 8 lat sprawował funkcję Członka Zarządu spółki jako Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu, a w ubiegłym roku jako p.o. Prezesa Zarządu.

Do Europapier przeszedł z firmy Philipp Morris, w której zdobywał doświadczenie na stanowiskach w sprzedaży, marketingu, a także dystrybucji.

Moje sprzedażowe doświadczenie jest gwarancją, że cała firma stawia w centrum uwagi Klientów i jest najbardziej zorientowaną na ich potrzeby firmą w branży. Chcemy być preferowanym partnerem Klientów odnoszących sukces i strategicznych Dostawców, tworząc dla nich dopasowane wartości dodane. Zobowiązuje nas do tego ambitna wizja Grupy Europapier – First of all. To hasło doskonale podkreśla też naszą pasję i zaangażowanie. Wykorzystując silną pozycję w branży właściciela Europapier Polska, czyli holdingu Heinzel, będziemy umacniać naszą pozycję lidera na rynku papieru i opakowań oraz inwestować w strategiczną ekspansję w branży mediów do reklamy i higieny. Jesteśmy do tego dobrze przygotowani i mamy najlepszy Zespół ł– powiedział Marek Cholewa.

Marek Cholewa ma 45 lat. Ceni sobie jakość, profesjonalizm i odpowiedzialność. Jest osobą przedsiębiorczą, nastawioną na ciągły rozwój i sukces. Cechuje go umiejętność budowania relacji, szeroka perspektywa oraz dbałość o współpracowników. Wolny czas poświęca Rodzinie, Żonie i trójce Synów.

 

Udostępnij: