AktualnościArtykuły

Szkolenie E- comm 8- „Dwa światy, jeden konsument? Jak jeszcze efektywniej wykorzystać zależności marketingu online i offline.”

Mamy zaszczyt zaprosić Was na ósmy już webinar w ramach orgaznizowanego przez IPBBS cyklu szkolenia E-comm. W najbliższy wtorek spotkamy się z Grzegorzem Maliszewskim, Head of Business Development w Agencji PromoTraffic.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematem marketingu online i offline oraz skutecznego wykorzystania tych dziedzin w ramach strategii e-commerce. Będzie to niepowtarzalna okazja do wysłuchania wybitnego eksperta z branży oraz zdobycia cennych wskazówek, które pozwolą podnieść jakość Waszych działań i osiągnąć lepsze wyniki.

Grzegorz to doświadczony Opiekun klienta i sprzedawca B2B z zamiłowania, związany z branżą marketingową i digital od 12 lat. Jego obecne stanowisko jako Head of Business Development w Agencji PromoTraffic pozwala mu dbać o rozwój biznesu usług i klientów agencji. W jego pracy codziennie łączy się wiedza zdobyta w działaniach marketingowych i promocyjnych z poszukiwaniem idealnego modelu sprzedaży i opieki projektowej. Od samego początku kariery stawiał na odpowiednio budowaną komunikację i właściwe relacje z klientami na każdym etapie współpracy. Jego doświadczenie w branży zdobywał, pracując jako Account Manager i Project Manager, realizując kampanie dla klientów takich jak Bayer, Bonito, Royal Canin, Novartis, Activlab, MPM, BRW.

Temat webinaru:

„Dwa światy, jeden konsument? Jak jeszcze efektywniej wykorzystać zależności marketingu online i offline.”

Data: 8 sierpnia

Godzina: 12:00

Miejsce: Platforma ClickMeeting

Link do rejestracji:https://tin.pl/c9tpf

Rejestracja na webinar jest bezpłatna.

Mamy nadzieję, że spotkamy się w licznej grupie uczestników, gotowych do inspirujących dyskusji i wymiany doświadczeń.

Zespół IPBBS

Udostępnij: